Jump to content
Pawwek

Wyłączenie koszyka - katalog z odsyłaczem

Recommended Posts

Witam szanowne towarzystwo,

Piszę do Państwa z pewnym problemem z którym nie mogę sobie poradzić. Na swoim sklepie chcę zostawić wszystkie produkty, chcę aby była widoczna cena, opis, zdjęcia ale chcę wyłączyć koszyk - zamieniając go na odnośnik przejdź do sklepu po kliknięciu którego, użytkownika przekierowuję do sklepu partnerskiego.

Mówiąc po chłopsku ;) użytkownik wchodzi w kartę produktu i zamiast koszyka widzi przycisk "przejdź do sklepu" klika go i automatycznie przekierowuję go do innego sklepu. Możecie mi Państwo polecić jakieś konkretne moduły lub podesłać linki pomocnicze. 

Dziękuję za wszelką pomoc

Paweł

Tak, dokładnie o taki moduł do Presta poszukuję - z konfiguracją sobie poradzę ale właśnie nie mogę znaleźć takiego modułu (pewnie źle szukam). Mógłbyś mnie jakoś nakierować And? 

Dzięki za odpowiedź 

To nie jest żaden moduł - na potrzeby firmy w której pracuję zrobiłem takiego moda w plikach tpl.

Podaj link do produktu u Ciebie na stronie i w sklepie docelowym - zerknę na to:)

Edited by And63

A ja kiedyś robiłem podobny moduł, co prawda wymaga kilku drobnych poprawek ale działa na zasadzie dodatkowej zakładki w każdym produkcie gdzie można zdefiniować jak ma się wyświetlać przycisk, gdzie oraz miejsce na podanie linku docelowego.