Jump to content

Problem z powiększaniem zdjęć


Gazelowaty

Recommended Posts

Witam, mam problem z dwiema kwestiami w swoim sklepie internetowym, moja wersja Presty to: 1.5.6.0:

 

1. Kiedy jestem na stronie danego produktu i chcę powiększyć jego zdjęcie to powiększone zdjęcie okazuje sie bardzo małe, że prawie nic na nim nie widać. Po kliknięciu na zdjęcie PPM i otwarciu go w nowym oknie także zdjęcie jest bardzo małe. Czy ktoś wie jak to naprawić?

 

2. Kiedy jestem na stronie bloku "Promocje" to nie wyświetla mi się zdjęcie produktu w tym bloku, to wygląda jak na obrazku, jak to poprawić?

 

Czy ktoś wie jak można poprawić obie te rzeczy? Dziękuję za pomoc

post-1323833-0-98057500-1481545857_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

pierwsze, ustaw sobie wielkosci miniatury  'thickbox' w Preferencje > zdjecia 

 

drugie, wyglada na to, ze masz jakas nazwe miniatury nie zawarta w w/w, bez linka do sklepu za wiele wiecej powiedziec nie moge. 

Odnośnie pierwszego, to czy po powiększeniu miniatur należy na nowo wgrać zdjęcia produktów i wygenerować miniatury? Czy po prostu wystarczy powiększyć miniatury w "thickbox"?

 

Jeśli chodzi o punkt numer 2, to mogę go podać na priv adres sklepu, bo nie wiem czy właściciel jego wyraża zgodę na podanie go na forum. Naturalnie, jak trzeba zapłacić za wyeliminowanie tego błędu, to poproszę o wiadomosć

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...