Jump to content
  • 0

Zakupy Google - Konfiguruj


paplo22

Question

Witam 

Mam problem i już wszystko wypróbowałem, ale dalej się nie da połączyć merchants google, klikam "Otwórz" w module przechodzi mi na strone merchants.google.com/..... i loguj się automatycznie bo już jestem zalogowany i wskakuje strona główna i potem chce sprawdzić czy połączył Opcje->Łączenie Kont i zakładka "Platforma handlu elektronicznego" i nie ma nic... już nie wiem co robić... na serwerze zainstalowałem nawet pip install --upgrade oauth2client ...  pip install --upgrade google-api-python-client ... z desperacji ale nic nie pomaga :( w czym mogę mieć problem?

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Ale jakiś błąd się chociaż pokazuje?

 

W Merchants musisz ustawić połączenie z Prestashopem.. Wejdź w backoffice, zaawansowane, API i znajdziesz tam klucz API do Merchants Center. Trzeba go wkleić do settings, account linking, e-commerce wraz z adresem strony. Potem wróć na stronę główną, wybierz products, feeds, kliknij dużą ikonę +. Przejdziesz do strony Register a new feed i reszta robi się sama. 

 

U mnie jednak pokazuje się, że ceny w sklepie mam w EUR a nie PLN i lipa :( nie wiem co z tym dalej robić

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...