Jump to content
  • 0

Jak naprawić bądź usunąć górny pasek "zaloguj"


Inkton

Question

Witam. Otóż mam taki problem, ze chciałem zmienić tekst na szarym pasku "skontaktuj się z nami" szukałem, szukałem i szukałem, ale nie znalazłem. W żadnym pliku tego nie znalazłem więc pomyślałem, że może to jest dostępne z poziomu panelu administracyjnego. Wszedłem w zakładkę Dane Url i Seo. Tam edytowałem "contact" i zmieniłem tekst i od tego czasu zniknęły mi w ogóle te elementy tam i zostal sam przycisk zaloguj i teraz moje pytanie. Jak to przywrócić żeby tam było to co wcześniej lub jak to całkowicie usunąć i przenieść przycisk zaloguj gdzieś indziej w widoczne miejsce?

post-1339571-0-02082400-1479730867_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Nie wiadomo co usunąłeś / edytowałeś, więc nie ma szans żeby ktokolwiek bez linka do strony Ci powiedział jak to można przywrócić.

Najlepsza opcja naprawy to przywrócenie kopii bezpieczeństwa, która powinna być zrobiona przed grzebaniem w kodzie / ustawieniach.

 

Przeniesienie przycisku zaloguj w inne miejsce to nic innego jak przepięcie jego hooka wraz z przeniesieniem jego obsługi do innej części strony. Dopiero wtedy możesz wyłączyć wyświetlanie tego paska.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Najprostsza metoda poznania układu strony to odpalenie sobie konfiguracji modułów na żywo.

Możesz sobie je wtedy dowolnie ustawiać i sprawdzać jakie mają nazwy, a także jak będzie działać strona po przeniesieniu w nowe miejsce danego elementu.

 

Który pasek wyszukiwania ? Ten domyślnie włączony  w górnej części strony, czy ten z paska menu ?

Jeśli ten pierwszy to wystarczy przepiąć pozycję "quick search block" w dowolne inne miejsce np lewą kolumnę.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Chodzi mi o ten pierwszy search u góry strony. Gdzie to znajdę? To co chciałbym zrobić to chyba już muszę pogrzebać w plikach. Chciałbym uzyskać taki efekt:
Pasek u góry jest i tam mam logo potem mam ten search i na koncu koszyk. Chciałbym przybliżyć search do lewej strony tak aby był wyśrodkowany. Jak to uzyskać? W edycji na żywo search nie mogę tego przesuwać. 

post-1339571-0-71155300-1479893844_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...