Jump to content

Satışta kelimesi hatası

turko

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar. Sitede ürünleri indirimde olarak yayınladığımda ingilizce olarak "sale" ifadesi çıkıyor. Burada sorun yok. Ancak sitenin Türkçe kısmı açıldığında "satışta" yazıyor. Bu satışta kelimesini "indirimde" olarak değiştirmek istiyorum fakat bir türlü nereden değiştireceğimi bulamadım. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. İyi çalışmalar

Uyarı! Sizin hosting sağlayıcısı bir formda izin alanlarının sayısını sınırlar PHP için Suhosin yama kullanıyor: 1000 Suhosin için. post.max_vars.
1000 Suhosin için. request.max_vars.
Suhosin limitini artırmak için hosting sağlayıcısı ile irtibat kurunuz. 1139 en azından, ya da çeviri dosyalarını düzenlemek zorunda kalacak.

Dil seçim değiştire tıklayınca böyle bir hata alıyorum. Admin klasöründe php.ini dosyası oluşturup içine gerekli verileri yazınca da sorun çözülmüyor. 1.6 versiyonlarda bu işe yaramıyormuş sanırım nasıl çözebilirim bu sorunu?

Hostingle ile ilgili oldugunu umuyorum.b u hata veren degerlerin en az 1000 olmasi gerektigini soyluyor anladigim kadari ile. Hosting servis saglayiciniz ile irtibat kurup post.max.vars & request.max_vars degerlerini 1000 nin uzerinde bir deger yapmasini soylerseniz sorun buyuk ihtimalle cozulecektir.

Edited by Can Memiş (see edit history)