Jump to content

Filtracja po cechach za pomocą input="text"


vipcyc

Recommended Posts

Witam, w domyśle nie ma możliwości filtracji po cechach za pomocą input="text", mam jednak pewien pomysł, właściwie rozwiązanie. Mam trzy cechy produktu, wysokość, szerokość i grubość, nie mylić z właściwościami produktu po nich nie można filtrować. Tworzę trzy input-y Szerokość x Wysokość x Grubość gdzie wpisuję wartości. Potrzebuje jednak listy tych wartości. Dotarłem do kodu:

{foreach from=$filters item=filter}
    {if $filter.filter_type == 0 && $filter.type == "id_attribute_group"}
        {foreach from=$filter.values key=id_value item=value name=fe}

                {if $value.nbr || !$hide_0_values}
                <li class="nomargin {if $smarty.foreach.fe.index >= $filter.filter_show_limit}hiddable{/if} col-lg-12">
                        <label for="layered_{$filter.type_lite}_{$id_value}"{if !$value.nbr} class="disabled"{else}{if isset($filter.is_color_group) && $filter.is_color_group} name="layered_{$filter.type_lite}_{$id_value}" class="layered_color" data-rel="{$id_value}_{$filter.id_key}"{/if}{/if}>

                                <a href="{$value.link}"{if $value.rel|trim != ''} data-rel="{$value.rel}"{/if}>{$value.name|escape:'html':'UTF-8'}{if $layered_show_qties}<span> ({$value.nbr})</span>{/if}</a>

                        </label>
                </li>
                {/if}
        {/foreach}
    {/if}
{/foreach}

Tutaj dostaje coś w stylu: Rozmiar 58 cm występuje w tej kategorii 6 razy, co muszę zmienić aby powtarzające się rekordy nie były zastępowane ich ilością a żeby trafiły do tablicy.

Mam pomysł aby odpalać trzeciego for-a i jego ilość powtórzeń uzależnić od ilości tych samych rekordów w tablicy. Czy ma ktoś jakiś inny pomysł?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...