Jump to content

Wybór atrybutów na stronie mobilnej - nie działa radio button


_bugs

Recommended Posts

Po krótce Presta 1.6.1.6, moja strona to tentazioni.pl, szablon magari, atrybuty możecie zobaczyć wyszukując jakikolwiek "lakier" - tak najprosciej

 

Po podniesieniu do opisanej wersji nie działa wybór atrybutów na urządzeniach mobilnych, a dokładniej sam wybór działa ale radio tego nie sygnalizuje i Klient może nie bardzo wiedzieć co wybral - jeśli zmieniam na wybor z listy to nie ma problemu.

 

Co ciekawe podnosiłem sklep do tej wersji na produkcji i teście i na testowej instancji nie mam takiego problemu - porównuje wszystko i już nie mam pomysłu. Fakt, ze na teście sporo kombinuje i może cos przypadkiem jest zaznaczone czego na produkcji nie widze??

 

Powiedzcie czy można preste "przeinstalować" na ta sama wersje??

Obecnie 1click upgrade nie daje mi takiej możliwości,a może cos poszlo nie tak przy zmianie wersji??

Link to comment
Share on other sites

W produkt.css masz:

#attributes .attribute_list div.radio, #attributes .attribute_list div.radio span, #attributes .attribute_list div.radio input {
    float: none;
    display: inline-block;
    width: 70px;
}

 

width: 70px powoduje zawijanie i zbicie listy radiobuttonów.

Link to comment
Share on other sites

Na firefox i chrome działa poprawnie.

Co prawda masz dwa błędy na stronie i różne przeglądarki różnie reagują na błędy. Niektóre są bardziej wyrozumiałe :)

1. Cały sklep masz włączony po ssl, a fonty goola są wczytywane po http. Treść mieszana.

Pewnie ten font jest wczytywany w header.tpl szablonu, ale nie na 100%, wszystko zależy od budowy szablonu (może być ładowany przez jakiś moduł konfiguracyjny szablonu).

2. W product.js są błędy. Są parametry jakiegoś karuzela, który w ogóle nie jest wczytywany na stronę.

      var owlrp = $("#owl-rp");

      owlrp.owlCarousel({
      pagination:false,
       autoPlay : true,
stopOnHover : true,
      items : 4, //10 items above 1000px browser width
      itemsDesktop : [1000,4], //5 items between 1000px and 901px
      itemsDesktopSmall : [900,3], // 3 items betweem 900px and 601px
      itemsTablet: [600,2], //2 items between 600 and 0;
      itemsMobile : false // itemsMobile disabled - inherit from itemsTablet option
      
      });

      // Custom Navigation Events
      $("#next-rp").click(function(){
        owlrp.trigger('owl.next');
      });
      $("#prev-rp").click(function(){
        owlrp.trigger('owl.prev');
      });
Link to comment
Share on other sites

Kurcze jeszcze się trochę musze nauczyć:)

 

Ale powiedz mi Ty wersje mobilne sprawdzasz??

Bo ja już posciagalem wszystkie przeglądarki i mobilnie na zadnej mi się te radio nie przelaczaja...

 

Malo tego jak pisałem na teście mi wszystko smiga - porownuje pliki i nie widze roznicy, ehhhh

 

Bardzo dziekuje za zainteresowanie....

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie jest jeszcze jedna rzecz przy tych radio buttonach.

Zauwazylem, ze na produkcji, gdzie nie dziala wybor na stronach mobilnych nie dziala tez sortowanie.

Wartosci atrybutow sortuja sie w blizej nieokreslony sposob, sa produkty, gdzie to jest 05, 03, 01 a w innych 02, 01, 03

 

No i o co chodzi??

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...