Jump to content

Posledních pár chyb na které nemůžu přijít


Recommended Posts

Dobrý den,

chystám se brzy zveřejnit svůj e-shop vytvořený na prestashopu, nicméně mi tam nejde opravit pár chyb a ráda bych se s nimi obrátila na někoho, kdo tomu rozumí. Jsem ochotná se domluvit na finanční odměně.
Název: matickazeme.cz

1. Po vložení věcí do košíku a po následném zobrazení košíku, kde je přehled věcí se mi zobrazuje In stock i u produktů, které nejsou skladem, přitom překlad je správný. Bude chyba nejspíš ve zdrojovém kódu, ale když jsem se to snažila spravit, teď už se navíc nezobrazuje všude česky skladem, ale anglicky In stock. Nevím si s tím rady a potřebovala bych, aby u produktů které skladem nejsou bylo "Dodání do 5-14 dnů" a u produktů, které jsou skladem klasicky "Skladem".

2. V modulu odběr novinek je nejspíš v anglické verzi nastavená nějaká funkce, protože přestože jsem přeložila modul správně, za českým textem se objevuje nějaký anglický text, který v překladu vůbec není. Je to viditelné dole na domovské stránce ráda bych ten anglický text odstranila-

3. Ráda bych přeložila "All categories" v Quick search blocku, ale v překladech to nikde není, přeložila jsem všechno, ale nikde se to neprojevilo. 

4. Font u názvu kategorií ve vertikálním menu je zmatený, jsou velká písmena u každého nového slova.

Pokud mi můžete pomoct, budu ráda za návrh ceny. Poslala bych Vám pak všechny přístupové údaje.

Díky!
Monika Žídková

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...