Jump to content

Jakie moduły są używane - Proszę o pomoc


Mojpiekarz

Recommended Posts

Po pierwsze najlepiej podać link do strony, po drugi opisujemy problemy dokładnie, po trzecie w przykładzie sklep nie jest na prestashop więc nawet jak Ci ktoś poda dokładne nazwy modułów to do presty ich nie znajdziesz, więc musisz szukać takich pod preste.

 

Podobne efekty uzyskasz dodając do standardowych modułów w css position:fixed; poza tym szukaj modułów z dopiskiem sticky.

 

Dla przykładu: http://addons.prestashop.com/pl/22465-add-sticky-elements-cart-menu-product-filters.html

Edited by endriu107 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Fajnie :)

 

Jak i gdzie się definuje kiedy strona się powinna przekształcić ? ( zmniejszamy okno do formatu mobilnego )

 

Tzn.

 

1. Topmenu się składa ( position: fixed top 0 left 0 ?? )

2. Koszyk się składa ( position: fixed bottom ?? )

Link to comment
Share on other sites

Nie, ja nawet nie wiem jaki to szablon. Piszesz tak że ciężko zrozumieć o co konkretnie pytasz. Żeby można było odpowiadać na pytania trzeba je zadawać w sposób zrozumiały, podając maksymalną ilość informacji, przede wszystkim link do sklepu którego się tyczy problem, wersje prest, nazwę szablonu, wersje szablonu oraz inne rzeczy które mogą być niezbędne przy określeniu istoty problemu jak i jego rozwiązaniu.

Link to comment
Share on other sites

Responsywność to temat rzeka, w kilku zdaniach na forum ciężko nawet liznąć temat.

W sieci jest tysiące poradników i tutoriali.

Szablon presty bazuje na b.o.o.t.s.t.r.a.p.i.e: http://getbootstrap.com/

Poczytasz to zrozumiesz filozofię ;) budowy takich szablonów.

 

No kolega tutaj mi pomógł, dzięki !

 

Chodzi o to że, 

 

Klient musi intuicyjnie zamawiać, strona mobilna musi się idealnie na komórce wyświetlać. 

W bootstrapie myśle że będzie to bardzo precyzyjnie 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...