Jump to content

kod afilacyjny - problem z id prod - smarty


sliw

Recommended Posts

Witam serdecznie jeszcze jeden kłopot z kodem afilacyjmym 

musze dodać do iframe id produktów które są w koszyku. Sądze ze będzie opcja z foreach ale nie wiem co skąd wyciągnąć.

Pomożecie ? 

 

 

-------

 

 

{foreach $customizedDatas.$productId.$productAttributeId[$product.id_address_delivery] as $id_customization=>$customization}
{$product.id_product|intval}
{/foreach}
 
takie coś próbowałem użyć analogicznie jak w wyswietlaniu produktów ale niestety też nie chce grac :(
 
 
-------------------
 
OK Zadziałała mi opcja pobrania d=id produktu , nie wiedzialem ze jest opcja shopping-cart-product-line.tpl i poprostu mi jej nie wyświetlało ... 
jednak:

Czy w smarty w presta istnieje możliwość przypisania zmiennej smarty wartości jako tekstowej ??? 
Jest tam pętla do wyświetlania prod w koszyku oraz id produktu
{$product.id_product}
potrzebuje aby stworzyć :
$zm = $zm+{$product.id_product}
ale to rozwiązanie dziala mi na liczbach a ja potrzebuje jako tekst tak by powstało coś takiego ( w php było by ) :
$zm = $zm." , ".$product.id_product;

czyli na koniec wyechowanie zmiennej zm dało by np: 12,15,18 ....

Edited by sliw (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

WItam ponownie..... 

Udało mi się temat rozwiązać, poprzez osobną pętle foreach w miejscu gdzie mają się generować id. 

Jednak pytanie jeszcze jedno , czy jest możliwość użyć zmiennych {$product.product_id} w order confirmation ? 

Link to comment
Share on other sites

Dodaj do templatki order-confirmation.tpl:

{debug}

to zobaczysz jakie tam masz zmienne (i wyłącz blokadę wyskakujących okien dla swojej domeny).

{$product.product_id} nie ma w order confirmation, bo po co w podsumowaniu zamówienia szczegóły produktów

Link to comment
Share on other sites

Dzieki, zaraz to zweryfikuje. Ale z kodu retargetingu wymagają ode mnie zeby w order confirmation dać im oprócz kwot i id koszyka to ID produktów w koszyku i o ile udało mi śie to w przypadku przed finalizacją, to teraz już po potwierdzeniu LIPA

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...