Jump to content

regenerování miniatur


housparty

Recommended Posts

Ahoj všichni, nevíte někdo jak by se dalo obnovit minuatury jinym způsobem. Stačilo by vlastně jenom jeden typ miniatur a to těch nejmenčích. To jsou jediný, který mi nefungujou. Vim, že je to řešitelný problém přez regenerování, ale to mi na servru nestihne proběhnout a i když se snažili mi nastavit delší dobu na proběhnutí, tak žádná odezva nebyla. A nahrávání ze zálohy je zbytečný, protože tohle je problém u všech, u kterých to nefungovalo od nahrání.

Link to comment
Share on other sites

Spíš bych se kouknul na jiný hosting. Někdo sice tady nedávno nadával na www.profitux.cz ale žádné ze zde popisovaných problémů nikdy nemá. To samé paměť ani jiné limity. Problémy vznikají v momentě, kdy někdo opět přeprodává serverové místo dál a dál, pak se z toho stáva pyramidový efekt s velkými problémy!

Link to comment
Share on other sites

Spíš bych se kouknul na jiný hosting. Někdo sice tady nedávno nadával na www.profitux.cz ale žádné ze zde popisovaných problémů nikdy nemá. To samé paměť ani jiné limity. Problémy vznikají v momentě, kdy někdo opět přeprodává serverové místo dál a dál, pak se z toho stáva piramidový efekt s velkými problémy!


No fuj, ty "pyramido" jedna ;-P
Link to comment
Share on other sites

Spíš bych se kouknul na jiný hosting. Někdo sice tady nedávno nadával na www.profitux.cz ale žádné ze zde popisovaných problémů nikdy nemá. To samé paměť ani jiné limity. Problémy vznikají v momentě, kdy někdo opět přeprodává serverové místo dál a dál, pak se z toho stáva piramidový efekt s velkými problémy!


No fuj, ty "pyramido" jedna ;-P


Asi jsem už vážně přepracovanej... :-P thx!
Link to comment
Share on other sites

Jinak teda:

admin/tabs/AdminImages.php:

@ini_set('max_execution_time', 3600);



Dej si tam místo těch 3600 nějaký maxi číslo :) třebas to pomůže.... ale spíš bych řekl, že máš na serveru k dispozici málo paměti, než dobu na provedenní scriptu.

Zapni ještě error reporting a uvidíš sám, kde je problém.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...