Jump to content

strona produktu > zdjęcia jako carousel


BatiGiz

Recommended Posts

Witam, jak mogę dodać carousel zdjęcia na stronie produktu, o co mi dokładnie chodzi: gdy wchodzę na stronę produktu mam główne zdjęcie i pod nim miniaturki kolejnych a chce żeby na tym głównym zdjęciu umieścić strzałki next prev żeby zdjęcie się w ten sposób zmieniało. Jest do tego jakiś moduł? ale bo w jakiś inny sposób da się nadpisać tpl-a żeby coś takiego było?

Link to comment
Share on other sites

Nie pytaj się na tym forum tu siedzą sami idioci co umią tylko gdybać i co najwyżej wytłumaczą jak dodać nowy produkt do sklepu.

Dopiero co nazwałeś użytkowników tego forum idiotami, a teraz się pytasz idiotów? Poważnie?

 

Aby dodać nowy produkt to wchodzisz w zakładkę katalog, następnie produkty i klikasz dodaj nowy produkt.

I jak nadaje się do grona?

 

 

P.S Panie "nie idioto" pisze się umieją a nie umią.

Link to comment
Share on other sites

Tak nadal twierdzę że banda idiotów bo jedyne podpowiedzi jakie tu można otrzymać to poszukaj w google. A odnośnie tego slaidera zdjęć gdyby kiedyś ktoś znalazł ten temat: zajrzałem do pliku product.tpl wystarczy napisać kod jquery który pobierze aktualne zdjęcie i następnie kolejnemu lub poprzedniemu po kilknięciu buttona(next, prev) da  klase np active-foto która daje zdjęciu display : block a dla reszty display: none , nie zaglądałem do product.tpl więc myślałem że będzie to bardziej skomplikowane ale musiałem zrobić to sam bo na tym forum można dostać tylko odpowiedź jak dodać nowy produkt albo jak zainstalować moduł choć to i tak za dużo jak na te forum .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...