Jump to content
  • 0

Nowa właściwość produktu w koszyku - płatny bilecik


muniek_15

Question

Witam,

Szukam rozwiązania dla swojego problemu. Chciałbym dodać na etapie koszyka, w pierwszym kroku możliwość dodania do każdego produktu jeśli klient sobie zażyczy, płatny indywidualny bilecik. Poniżej przykład jak bym to widział.

Wiem że w 4-tym kroku jest taka możliwość (Opakowanie ozdobne które może być płatne) ale ogranicza się ono globalnie do całego zamówienia, a chcę żeby każdy bilecik był osobno płatny.

Proszę o pomoc

 

32535797733345079950.jpg

 

 

Edited by muniek_15 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Zrobić to w koszyku to tylko przez jakiś moduł z bazą tych bilecików i nadpisywaniem kontrolera koszyka.

Natomiast na stronie produktu możesz zrobić to bez modyfikacji za pomocą atrybutu.

Zakładasz atrybut "Bilecik" i dajesz mu zwyżkę ceny o +5zł. Musi też być atrybut "Bez bilecika" z zerowym wpływem na cenę.

I klient zamawiając produkt wybiera, czy chce bilecik czy nie.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

ok, kombinuje z tymi atrybutami i coś wychodzi, ale nie wiem jak rozwiązać opcje gdy klient wybierze bilecik, to żeby pojawiało mu się dopiero pole tekstowe do wpisania tekstu bileciku. Chyba, że ktoś zna jakiś moduł, nawet płatny, z opcją rozwiązania sytuacji jak na zrzucie z pierwszego posta

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...