Jump to content

Zakupy wyłącznie bez rejestracji i logowania


solidit

Recommended Posts

A nie ma później problemów jeśli ktoś kupuje np 2 raz? Gdzieś czytałem, że przy szybkich zakupach e-mail zapisuje się w bazie i przy ponownym kupnie trzeba zerować e-mail... Sprawdziemł i faktycznie tak jest. W jakim momencie najlepiej zrobić to zerowanie adresu? Który plik za to odpowiada?

Edited by solidit (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Chyba w wersji 1.4 tak było ze nie dało się zamówić, w 1.5 kiedyś postawiłem klientów sklep który tylko w ten sposób sprzedaje i nie ma problemów aby zamawiać jako gość kilka razy z tego samego adresu email, natomiast jeśli ktoś już ma założone konto w sklepie na dany adres email to faktycznie korzystając z tego samego adresu nie da się kupić jako gość, tak jest również w 1.6.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam.

Czy możliwe jest maksymalne uproszczenie sklepu? Interesuje mnie tylko:

 

1. produkt do koszyka

2. wypełnienie minimum niezbędnych danych koniecznych do wysyłki i rachunku wraz z wyborem opcji dostawy i najlepiej aby to było na jednej stronie
3. kliknięcie ZAKUP
 

Wszystko bez rejestracji i zakładania konta itp.

Bardzo proszę o odpowiedź, czy tak uprościć się "da". Jestem raczej amatorem w tej dziedzinie, a obecnie korzystam ze sklepu QuickCart, który jest genialny pod względem prostoty, ale nie integruje się np z modułem wysyłek DPD i nie generuje prostych rachunków (nie muszą to być faktury), a właśnie na tym mi zależy.

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Krótko: Tak da się.

 

Trochę dłużej: Będziesz musiał dostosować sobie szablon jeśli chcesz tylko taką formę, w zależności od modułów płatności może to sie nie udać na typowo jednej stronie tylko np. na stronie koszyka (uzupełnianie danych i wybór płatności) i dodatkowa strona gdzie będziemy potwierdzać, zamówienie czyli łącznie na 2 stronach. W standardzie wszystko na jednej stronie presta oferuje ale tylko dla płatności przelewem bankowym i przy odbiorze chyba że się coś zmieniło i jest więcej opcji dostępnych.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...