Jump to content

login error


Recommended Posts

Καλημέρα σε ολους.

Εδω και εναν μήνα εχω προβλημα με την εισοδο μου στα modules.. ενω συνδεομαι κανονικα με τους κωδικους μου σε back office και στο site του prestashop , μου βγαζει σφαλμα οταν παω να δω εαν υπάρχουν ενημερωσεις στα modules απο το back office.

Εχει κανεις καμια ιδεα τι εχει γίνει?

Edited by spirosst (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Στα addons αν δε με απατά η μνήμη μου πρέπει να έχεις διαφορετικό λογαριασμό για να μπεις. Δε μπαίνεις με το λογαριασμό που έχεις στο κύριο site.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την αμεση απαντηση αλλα δοκιμασα μεχρι και το ''ξεχασα  τον κωδικο'' μου εστειλαν αλλον τα ιδια αλλα γενικα παντου στο prestashop εχω χρησιμοποιησει τους ιδιους κωδικους για να μην ψαχνομαι.. και σου λεω απο την μια μερα στην αλλη ξαφνικα εμφανιστηκε το προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Θα το εξετάσω το απόγευμα που θα επιστρέψω γιατί πρέπει να φύγω. Θα το αναφέρω και στην προϊσταμένη μου στο San Fransisco (μέσα στην PrestaShop) και θα δούμε τι μπορεί να γίνει.

Ωραίο θέμα έχεις btw αλλά φτιάξε τη φόρμα επικοινωνίας έχει πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ για τον χρονο σου προκαταβολικα, αλλα οταν λες οτι εχει προβλημα  η επικοινωνια μπορεις να γινεις λιγο πιο συγκεκριμενος

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα. Σε ευχαριστω πολυ για την υποδειξη, θα προσπαθησω να το διορθωσω (γιατι δεν το ειχα φτιαξει εγω εξ αρχης λογο αγνοιας προγραμματισμου). Οταν βρεις λιγο χρόνο ριξε μια ματια και στο προβλημα με τα addons please 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...