Jump to content
  • 0

Problem Przelewy24


bartfall

Question

Witam

Mam mianowicie problem z modułem przelewy24 zainstalowałem go skonfigurowałem według instrukcji. Wszystko działa do momentu gdy już przeleje pieniądze za pomocom wybranej opcji po przelaniu przenosi mnie do odniesienia ze przelew został przyjęty tylko dalej mam w koszyku produkty, a w panelu admina pokazuje jako nie zamówione mimo ze przelew poszedł. Na stronie przelewy24 za to jest napisane: Do wykorzystania - Wykryto wpłatę ale wynik transakcji nie został odebrany przez sklep.

 

PrestaShop wersja 1.6.1.4

Przelewy24 wersja 3.3.0 (najnowsza)

Proszę o pomoc

z góry dziekuje

Edited by bartfall (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witam

Mam mianowicie problem z modułem przelewy24 zainstalowałem go skonfigurowałem według instrukcji. Wszystko działa do momentu gdy już przeleje pieniądze za pomocom wybranej opcji po przelaniu przenosi mnie do odniesienia ze przelew został przyjęty tylko dalej mam w koszyku produkty, a w panelu admina pokazuje jako nie zamówione mimo ze przelew poszedł. Na stronie przelewy24 za to jest napisane: Do wykorzystania - Wykryto wpłatę ale wynik transakcji nie został odebrany przez sklep.

 

PrestaShop wersja 1.6.1.4

Przelewy24 wersja 3.3.0 (najnowsza)

Proszę o pomoc

z góry dziekuje

 

 

Warto byłoby sprawdzić logi na serwerze. Ja miałam trochę inny problem i w logach otrzymywałam błąd 403 podczas próby płatności, nie generowało się zamówienie.

Pomogło jak zmieniłam (choć nie wiem czy to dobre rozwiązanie, ale działa) :

 

Preferencje->Dane URL i SEO ->Wyłącz moduł Apache's mod_security (TAK)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

U mnie pojawił się dzisiaj taki problem coś z Post nie działa przeinstalowałem ship2pay do najnowszej wersji i przelewy też. Z przelewów napisali mi że:

 

Na ten moment komunikacja z Państwa serwerem odbywa się prawidłowo. Natomiast Państwa sklep nie potwierdza transakcji zwracając informację:"Payment option [Przelewy24] is not valid for selected delivery method"
Proszę sprawdzić konfigurację form dostawy towaru.

 

I bądź tu mądry i pisz wiersze :/

 

 

 

Warto byłoby sprawdzić logi na serwerze. Ja miałam trochę inny problem i w logach otrzymywałam błąd 403 podczas próby płatności, nie generowało się zamówienie.

Pomogło jak zmieniłam (choć nie wiem czy to dobre rozwiązanie, ale działa) :

 

Preferencje->Dane URL i SEO ->Wyłącz moduł Apache's mod_security (TAK)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam

Mam mianowicie problem z modułem przelewy24 zainstalowałem go skonfigurowałem według instrukcji. Wszystko działa do momentu gdy już przeleje pieniądze za pomocom wybranej opcji po przelaniu przenosi mnie do odniesienia ze przelew został przyjęty tylko dalej mam w koszyku produkty, a w panelu admina pokazuje jako nie zamówione mimo ze przelew poszedł. Na stronie przelewy24 za to jest napisane: Do wykorzystania - Wykryto wpłatę ale wynik transakcji nie został odebrany przez sklep.

 

PrestaShop wersja 1.6.1.4

Przelewy24 wersja 3.3.0 (najnowsza)

Proszę o pomoc

z góry dziekuje

 

Przyłączam się do bartfalla.

Mam dokładnie ten sam problem. Po części można go rozwiązać zmieniając w ustawieniach modułu Przelewy24 opcję "Potwierdzenie zamówienia(czyści koszyk)" z "po weryfikacji płatności" na "po kliknięciu Potwierdzam zamówienie". Wtedy zamówienie pokazuje się w zamówieniach jednak na przy zmianach statusó zamówień wyskakuje błąd w czerwonej ramce: "Notice wlini 41 w pliku modules/przelewy24/classes/Ekstracharge.php [8] Undefined index: id_ekstacharge"

Wie ktoś może jak poradzić sobie z tymi problemami?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Przyłączam się do bartfalla.

Mam dokładnie ten sam problem. Po części można go rozwiązać zmieniając w ustawieniach modułu Przelewy24 opcję "Potwierdzenie zamówienia(czyści koszyk)" z "po weryfikacji płatności" na "po kliknięciu Potwierdzam zamówienie". Wtedy zamówienie pokazuje się w zamówieniach jednak na przy zmianach statusó zamówień wyskakuje błąd w czerwonej ramce: "Notice wlini 41 w pliku modules/przelewy24/classes/Ekstracharge.php [8] Undefined index: id_ekstacharge"

Wie ktoś może jak poradzić sobie z tymi problemami?

 

Twórca ship2pay napisał:

 

Potwierdzam że jest problem z działaniem przelewy24 z modułem, będzie za kilka dni aktualizacja a do tego czasu po instalacji usunąć plik override/classes/PaymentModule.php i cache/class_index.php co powinno rozwiązać problem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...