Jump to content

Yeni bir Tema "yesilim-final

Recommended Posts

Yeni düzenlediğim temayı paylaşıma sunuyorum. link aşağıda
Temanın düzgün çalışması için, modules/homefeatured/homefeatured.tpl dosyası aşağıdaki gibi düzenlenmesi gerekir.

a) {assign var='liHeight' value=185}
{assign var='nbItemsPerLine' value=3}

B) src="{$img_prod_dir}{$product.id_image}-home.jpg" alt="{$product.legend}" height="75" width="75" />

http://rapidshare.com/files/143172163/yesilim-final.rar.html

1875_rjRBUUgXeoHrOkzl11Om_t

eline sağlık güzel olmuş ama burda sana bir iki şey soracam onlar olsa daha güzel durur ben daha yeni olduğum için bir türlü bulupda değiştiremedim.
1) Bu siteye nasıl cerceve oluşturum backgrounda baska bir renk verebiliriz?
2) veya nasıl bu pencereyi full yapabiliriz?
2.sinden birisi olursa çok daha güzel olur bence...

eline sağlık güzel olmuş ama burda sana bir iki şey soracam onlar olsa daha güzel durur ben daha yeni olduğum için bir türlü bulupda değiştiremedim.
1) Bu siteye nasıl cerceve oluşturum backgrounda baska bir renk verebiliriz?
2) veya nasıl bu pencereyi full yapabiliriz?
2.sinden birisi olursa çok daha güzel olur bence...

Temayı beğendiğin için teşekkür ederim. sorularına gelince;
1) Temanın neresine çerçeve (border)oluşturmak istediğini detaylı açıklarsan yardımcı olabilirim.
yesilim_final/css/global.css dosyasını "bir metin editörü" ile açtıtan sonra;
body { background-color: white;
satırındaki "white" (beyaz) rengini, istediğin renkle değişrirebilirsin.
2) 1024x768 çozünürlükte tema tarayıcıda full gözükür.

evet 1024*768 de full gözüküyor ama herkesin monitoru farklı ben oyuzden demiştim yani 1280 veya 1600 çözünürlüktede otomatik buyup kuçulebilirmi yani ana çerceveyi widhti 100% yapabilirsem ama bulamadım olur heralde.
ikincisine gelirsek yani benim suan monitorum 1680*1050 çözünürlükte onun içindirki sayfa da ortalı bir şekilde prestashop gozukmekte ama ben presta shopa tabanının yine beyaz kenar boşluklarını ise ornegin mavi yapmak istiyorum.
yesilim_final/css/global.css buradakini değiştirince tüm sayfa degişiyor ama ben sadece alt kısmın değişmesini istiyorum.
yani şuan yazdığım prestashop formu gibi altı mavi orta komple beyaz şekilde olacak şekilde.

evet 1024*768 de full gözüküyor ama herkesin monitoru farklı ben oyuzden demiştim yani 1280 veya 1600 çözünürlüktede otomatik buyup kuçulebilirmi yani ana çerceveyi widhti 100% yapabilirsem ama bulamadım olur heralde.
ikincisine gelirsek yani benim suan monitorum 1680*1050 çözünürlükte onun içindirki sayfa da ortalı bir şekilde prestashop gozukmekte ama ben presta shopa tabanının yine beyaz kenar boşluklarını ise ornegin mavi yapmak istiyorum.
yesilim_final/css/global.css buradakini değiştirince tüm sayfa degişiyor ama ben sadece alt kısmın değişmesini istiyorum.
yani şuan yazdığım prestashop formu gibi altı mavi orta komple beyaz şekilde olacak şekilde.

Temadaki göruntü ve renk değiştirmeleri, belirttiğim global.css dosyasından düzenleyebilirsiniz. İstediğiniz değişikliklerin
nasıl yapılacağını burada anlatmam mümkün değil. Bayağı zaman alır Deneme yanılma yöntemiyle istediklerinizi yapabilirsiniz.

• Create New...