Jump to content
  • 0

Fatal error: Uncaught --> ....


memo2

Question

Cześć, zainstalowałem skrypt pobierając go z Waszej oficjalnej strony. Po pierwszej instalacji wszedłem od razu na domyślny adres po czym pojawiła się biała strona. Włączyłem raportowanie błędów, a te są następujące:

Fatal error: Uncaught --> Smarty Compiler: Syntax error in template "/home/giekaho5/domains/domena.pl/public_html/shop/themes/default-bootstrap/modules/blockcontactinfos/blockcontactinfos.tpl" on line 46 "<span>{mailto address=$blockcontactinfos_email|escape:'html':'UTF-8' encode="hex"}</span>" unknown tag "mailto" <-- thrown in /home/giekaho5/domains/domena.pl/public_html/shop/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatecompilerbase.php on line 46

jakoś rozjechany ten kod, więc dam w cytacie

 

Fatal error: Uncaught --> Smarty Compiler: Syntax error in template "/home/giekaho5/domains/domena.pl/public_html/shop/themes/default-bootstrap/modules/blockcontactinfos/blockcontactinfos.tpl" on line 46 "<span>{mailto address=$blockcontactinfos_email|escape:'html':'UTF-8' encode="hex"}</span>" unknown tag "mailto" <-- thrown in /home/giekaho5/domains/domena.pl/public_html/shop/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatecompilerbase.php on line 46

 

Dodam, że w folderze: /tools/smarty/plugins nie ma pliku: function.mailto.php choć wcześniej był- chciałem go podmienić (usunąłem i miałem nadzieję, że wgram ponownie) lecz moja FileZilla odrzuca plik- tzn, nie wgrywa go- nie wiadomo dlaczego.

 

Proszę o jak najszybszą pomoc, pozdrawiam!

 

PS. w kodzie błędu jest napisane: .../domains/domena.pl/public_html/... lecz sklep jest na shop.domena.pl więc jeśli to ma jakieś znaczenie, to też weźcie to pod uwagę i postarajcie się pomóc.

 

Po wtórnej instalacji (usunięciu i wgraniu plików na nowo) dostałem się bezproblemowo do Panelu Admina (wcześniej zapewne po prostu na niego nie trafiłem- mało ważne) i tam napisane było, aby zaktualizować wersję PHP, mój serwer posiara 5.3 z hakiem, potrzebują 5.4 w przyszłości- jeśli to również zależy od tego- proszę również wziąć to pod uwagę.

 

Ostatecznie, z góry dzięki.

Edited by memo2 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...