Jump to content

SQLSTATE[HY000] [2013] Lost connection to MySQL server... Nem rendszeresen elofordulo hiba


Stefan6723

Recommended Posts

Sziasztok,

 

PS 1.6.1.4-et hasznalok es a kezdetek ota (kb 1,5 het) szenvedek a kovetkezo hibauzenettel:

 

 

SQLSTATE[HY000] [2013] Lost connection to MySQL server at 'reading authorization packet',system error: 0

 

Probaltam keresni Google-el hogy ez mi, de semmit nem tallatam. A settings.inc.php-ben az adatok jok ezt mar kideritettem. Ami a legzavarobb az a kovetkezo dolog egyutt jon a hibaval:

1) varatlanul elofordulo nem megismetelheto hiba, 1-2 perc utan eltunik es az oldal elerheto megint

2) amikor hiba van akkor nem erem el a phpmyadminnal sem az adatbazist: (error there: Error 2006 Cannot login)

 

 

Teljesen tanacstalan vagyok ha valakinek van valami otlete erre kerem ossza meg velem.

Vagy barmi mas tipp hogyan lehetne valahogy a dolog gyokerehez eljutni.

 

Elore is koszonom!

 

Link to comment
Share on other sites

A PS-nek nincs semmi baja.

 

Ez szolgáltatói hiba. Vagy túl van terhelve vagy csak egyszerűen kiesik ilyenkor. Mindenképpen Nekik kell írni ezzel kapcsolatban, nem a Te hibád ez hanem az övék.

Szia, 

 

Koszi a valaszt, at is tertunk a mariadb -re ezt ajanlottak, mukodik is. azota nem is lattam a hibat :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...