Jump to content

úprava šablony prestashopu 1.6.1.4


michalh292

Recommended Posts

Ahoj, 

měl bych na Vás takovou malou prosbu s dotazem a věřím, že zdejší [spam-filter] mi poradí :-) 

Lámu si hlavu s jednou věcí a to jak.

 

Mám v plánu vetší kruhové logo a díky tomu se mi udělá dost prostoru pod vyhledáváním a rád bych toto volné místo využit pro image slider, ale nevím jak ho trochu zmenšit (na šířku ano, ale nevím jak na výšku) tak aby se ukazoval v každé kategorii.

 

Nebo varianta 2. 

(Vím jak smazat bannery) jak přesunou slider z levé strany na pravou a na volné levé místo přesunout logo? Tak aby slider s logem šel vidět v každé záložce?

 

Moc děkuju ta tipy a rady 

post-1216386-0-59813200-1459074433_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ahoj, jsem tu naprosty novacek a spise asi vystrelim dovzduchu :) a osobne ho nepouzivam (mam leo_slider) 

 

kde menis vysku toho slideru? a ma odpoved - nepocita si presta veslikost obrazku prave z te sirky, tudiz bych nejprve zkusil pouzit spravne veliky obrazek? a nebo pokud kliknes pravym mysitkem treba v chromu na ten slider a das prozkoumat uvidis jeho parametry a cestu k css souboru ve kterem to pak lehce melo jit zmenit. pokud se pletu, omlouvam se za dezinformaci a alespon se neco priucim :) jsem grafik a do kodu moc nevidim .)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...