Jump to content

V košíku se objevuje další zboží s nulovou hodnotou.


pavelka

Recommended Posts

Mam problem s vypisem zbozi v kosiku. Nevim, co se delo. Pouze jsem pridaval posledni dobou rucne zbozi a zadne jine kroky nedelal.
Po pridani zbozi do kosiku se prida dalsich mnoho polozek do Nákupní košík - součet, ovsem s nulovou hodnotou. V kosiku je ale zbozi spravne. Nevim, kde se co stalo a co s tim. Prosim pomozte.
je to k videni na http://trutel.cz
Diky moc za jakoukoliv pomoc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Stejný problém mám také, vyřešil jsem to vložením vyjímky pro order.php v nastavení pozic modulů pro Specials block with carousel. (Vše po té pracuje bez problému, jen když je návštěvník v košíku, tak se mu nezobrazuje akční zboží.)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Můžete sem nikdo napsat jaky modul, nebo jak udělat aby mi skákalo zboží samo do kosíku s nulovou hodnotou..?při nákupu určitých produktů..? Děkuju.


vsetci sa tohto problemu chcu zbavit a ty ho tunak pozadujes :D ... myslim ze staci ak si stiahnes modul
blockspecialcarousel a bude ti hadzat tieto vecicky sam od seba do kosiku. :)
Link to comment
Share on other sites

Abych se správně vyjádřil co potřebuji, chci třeba pokud si u mě nikdo koupí šrobuby i matky tak aby mi skočili podložky zdarma k tomu automaticky do kosiku..u[/quot

Aha takto si to myslel, no to nie je zle,a el netusim ako na to....myslim ze uz tu niekto nieco podobne riesil, ale nevyriesil :)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...