Jump to content
  • 0

Problem z potwierdzeniem zamówienia i brak możliwości wyboru płatności


Korstg

Question

Cześć wszystkim.

Mam problem z prestą, oczywiście 1.6 wersja.

Wszystko widać na screenie który załączyłem.

 

Wybiorę przedmiot, wchodzi do koszyka normalnie. No i chce kupić, nie mogę kliknąć "potwierdź" - input nie reaguje. Dodatkowo nie mogę wybrać metody płatności. 
Dodam, że debuga mam włączone.

 

Proszę o pomoc, dzięki z góry.

post-1080398-0-32899300-1458633745_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Szablon domyślny. Wszystko działało do aktualizacji presty z 1.6.0 do 1.6.1.4 jakoś tak.

Dostawa: odbiór, przelew, pobranie

 

moduły płatności usuwam i dodaje i dalej się nie pokazują.

wydaje mi się, że problem leży gdzieś po stronie struktury MYSQL

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dziękuję za powyższe pomoce.


Więc gdyby miał ktoś taki sam problem, to polecam posprawdzać wpierw styl. Niby miałem oryginał, a był błąd. Więc w plikach THEMES poszperać. Udało mi się to zrobić, widać już metody płatności.


 


Następny problem:


 


Fatal error: Uncaught exception 'Core_Foundation_IoC_Exception' with message 'This doesn't seem to be a class name: `Adapter_StockManager`.' in /home/ftp/sklep/Core/Foundation/IoC/Core_Foundation_IoC_Container.php:95 Stack trace: #0 /home/ftp/sklep/Core/Foundation/IoC/Core_Foundation_IoC_Container.php(157): Core_Foundation_IoC_Container->makeInstanceFromClassName('Adapter_StockMa...', Array) #1 /home/ftp/sklep/Core/Foundation/IoC/Core_Foundation_IoC_Container.php(170): Core_Foundation_IoC_Container->doMake('Adapter_StockMa...', Array) #2 /home/ftp/sklep/Adapter/Adapter_ServiceLocator.php(52): Core_Foundation_IoC_Container->make('Adapter_StockMa...') #3 /home/ftp/sklep/Core/Business/Stock/Core_Business_Stock_StockManager.php(114): Adapter_ServiceLocator::get('Adapter_StockMa...') #4 /home/ftp/sklep/classes/stock/StockAvailable.php(472): Core_Business_Stock_StockManager->updateQuantity(Object(P in /home/ftp/sklep/Core/Foundation/IoC/Core_Foundation_IoC_Container.php on line 95


 


 


Występuje on przy obojętnie jakiej płatności od razu po kliknięciu w wybraną metodę płatności (przy włączonym trybie debugowania).


Myślę, że to ostatni z moich problemów z płatnościami.


 

 

No i przycisk Potwierdź dalej nie działa, ale może tak ma być bo samo się potwierdza po kliknięciu w płatność?

Edited by Korstg (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

 

 

Więc gdyby miał ktoś taki sam problem, to polecam posprawdzać wpierw styl. Niby miałem oryginał, a był błąd. Więc w plikach THEMES poszperać. Udało mi się to zrobić, widać już metody płatności.

 

 

Jak rozwiązałeś ten problem... Możesz opisać Krok po kroku?

 

Pozdr Łukasz

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...