Jump to content

Panel Administracyjny Brak Możliwości Edycji


meblerajo

Recommended Posts

Witam , jestem nowym użytkownikiem sklepu , od wczoraj nie mogę dokonywać  żadnych zmian w panelu administracyjnym  np. przy zmianie opisu produktu mam taki opis "Wystąpił błąd podczas aktualizacji obiektu. product () " przy modyfikacji kategorii " Wystąpił błąd podczas aktualizacji obiektu. category (UPDATE command denied to user 'meblerajo_2'@'10.254.34.19' for table 'ps_category')   ,,,ogólnie nic nie idzie zmienić.

na stronie sklepu znikneły prodykty z kategorii ale jak wpiszemy w pasku szukaj  produkt to pokaże produkt .

Może ktoś pomóc.

Aders sklepu www.meblerajo.pl

 

Pozdr 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Prawdopodobnie najpewniejszą metodą naprawienia błędu będzie wgranie backupu bazy.

Jednak ciężko cokolwiek powiedzieć dokładniej nie widząc co robiłeś wcześniej, przed wystąpieniem tego błędu.

Samo z siebie raczej nie miało prawa nic takiego się stać. Chyba, że na hostingu uszkodzeniu uległa baza. Ja bym dla pewności poprosił administrację o sprawdzenie usterki i ewentualne wgranie backupu z wczoraj o ile takowy istnieje.

Link to comment
Share on other sites

Generalnie komunikat mówi o tym że nie nie posiadasz uprawnień do edycji tej tabeli, tutaj można rozważać kwestie ograniczenia praw dla usera, musisz mu nadać pełne uprawnienia, lub zapytanie odnosi się w niewłaściwy sposób do bazy danych i wtedy pomimo pełnych uprawnień do swojej bazy może być ona wywoływana w zły sposób czyli odnosi się do innej bazy do której nie masz uprawnień.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...