Jump to content
  • 0

Menu Poziome 2.2.3 Przestało Się Rozwijać. Nic Nie Pomaga


quiet.pl

Question

Witam, na Prescie 1.6 prowadze sklep www.quiet.pl niedługo bo 3ci miesiąc, jednak stale cos dodaje i staram się go ulepszać. Do tej pory sobie radziłęm sobie ze wszystkim sam, badz z poradami forumowiczów jednak tym razem przekopałem chyba wszystko lacznie ze stronami anglojęzycznymi i nie znalazłem odpowiedzi.

Problem tak w temacie - skur**el przestał sie rozwijać :D a dokładniej to stało się chyba po tym jak kliknąłem Wyczyść moduł, bo dublował którąś podkategorię, już nie pamiętam.

 

Próbowałem też go, reinstalować, wyłączać/włączaćpasek wyszukiwania, włączać kompilację, zmiana systemu plików cache, czyszczenie cache, podmiana plików css, js, php na oryginalne z presty, edycja pliku php... Niestety nic to nie zmienia. Dodam tylko, że na telefonie nie rozwija nawet Zakładki kategorii, więc nie widać wogóle co jest dostępne na tym sklepie.

 

Prosze o pomoc, oby dało sie z tym coś zrobić.

Swoją prośbę kieruję m.in. do użytkownika vekia bo jest tu chyba najlepszy :)

Link to comment
Share on other sites

23 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

...

Swoją prośbę kieruję m.in. do użytkownika vekia bo jest tu chyba najlepszy :)

Gdybyś jednak stwierdził że inni użytkownicy mogą ci pomóc do daj znać z miłą chęcią odpowiem, ale nie będę odbierał ci tej ogromnej przyjemności oczekiwania na odpowiedzi od vekii.

 

Tylko podpowiem że jeśli twój hosting to home.pl winy szukaj po jego stronie.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zajmował się tym mój znajomy, z którym obecnie nie mam mozliwosci kontaktu, i nie wiem jak tego dokonał ale w home nie ma śladu po domenie a mimo to jakoś to współgra. wrzucam screeny jak to wygalda obecnie :
http://i.imgur.com/P4lL9gX.jpg
http://i.imgur.com/Zd0mvdE.jpg

w zakładce home - Domeny również pusto. Pomóżcie bracia :) Jak na kompie idzie żyć bez menu rozwijanego tak na telefonach nie rozwija w ogóle tych menu z plusikiem "zakładki"(gdzie są kategorie produktów). dla porównania, niżej jest menu "popularne" itp. analogicznie ta sama zasada działania i pewnie skryptu, a DZIAŁA bez zarzutu... 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Z tego co widzę to masz źle przepisane linki do plików, tak się dzieje kiedy jest włączona separacja serwisu.

 

Home to twór który w swoim motto powinien mieć napis "wszystko jest możliwe (aby popsuć)". Błędy home nie powinny nikogo dziwić, a osoby które korzystają z ich serwerów pod preste są sami sobie winni. Po tylu negatywnych postach które można już liczyć w setkach na temat home, dziwie się że jeszcze ktokolwiek decyduje się na ten hosting. Dawno temu nie byłem takim zagorzałym przeciwnikiem home ale gdy człowiek przenosi sklep ponieważ co rusz wychodzą błędy z wysokiego pakietu home na niski pakiet linuxpl i widzi że sklep zaczyna śmigać to wtedy dopiero zaczyna się rozumieć ile kasy, czasu, nerwów się straciło przez ten twór.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wiesz, u mnie to przez nieświadomość padło na home. Zeby było śmieszniej, cały czas mam hosta na nazwa.pl, no ale przeszedłem do home za namową tego kumpla, który wieszał psy na nazwie. Endriu, a zauważyłeś wolne ładowanie sklepu i przechodzenie pomiedzy kategoriami? Tego tez nie potrafię ogarnąć, ustawienia niby zoptymalizowane, a jednak cos nie gra.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tytuł starego wyjadacza wędruje do Endriu :P Mistrzu ani na chwile w Ciebie nie zwatpiłem  :D  :D  

Nie wiem jak Ci dziękować ale Menu od ręki wróciło do normy. A co do ustawień home.pl - trzeba wejsc w usługi/hosting/i kliknąć ten plusik przy nazwie hosta.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wczoraj w nocy wysypała się cąła strona, wogole była niedostępna, też tak mieliście? Wy pewnie z nocy śpicie hehe. Stalo sie to podczas gdy testowałem płatność paypal na telefonie - po przekierowaniu na Paypal dałem wstecz i wtedy padło. Ale juz rano działało, wiec nic nie pisałem ;)
iekawi mnie tylko czy akie drobne czynności użytkowników potrafią wysypać cały sklep??

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ok. Mógłbyś pomóc mi z wersja na telefon? Wchodząc w producenta(logo MUSE na głównej) w rozwijanym menu kategorii, pod kat. "nowe produkty" wkradła sie grafika platności. Za cholere nie wime jak, pewnie przyapadkiem to zrobilem, ale odkręcic juz nie umiem :D
Widzisz ją?
p.s.
na kompie też to występuje - nad kat. dostawcy ;)

Edited by quiet.pl (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...