Jump to content

Obserwuj [Moduły] Sms Premium / Własna Płatność / Cena Zależna Od Formy Płatności / + Inne !


kacper2883

Recommended Posts

Witam Serdecznie :)

Szukam kilku modułów do mojego sklepu z grami w formie cyfrowej :) Najlepiej gotowych darmowych lub płatnych a w ostateczności mogę zlecić komuś i zapłacić ale wolałbym nie czekać.

A więc :

1. Płatność SMS PREMIUm - czy istnieje taki moduł ? najlepiej aby był w takiej firmie co też od razu jest moduł do płatności przelewami żeby nie robić zamieszania :) nigdzie nie mogę znaleźć informacji jak dodać taką płatność a bardzo mi na niej zależy bo dużo młodszych osób kupuje gry i płacą sms bo wygodnie i co ważne szybko ! :)

2. Własna płatność - tutaj chodzi czy mogę jakoś dodać własną płatność czyli , że po wybraniu jej klient dostaje informacje jak zapłacić podobnie jak w przypadku płatności przelewem tradycyjnym to tak samo tutaj tylko po prostu będzie instrukcja jak zapłacić tą formą płatności zamiast danych :)

3. Cena zależna od wybory formy płatności - czyli klient wybiera inną płatność niż przelew np. sms czy psc to wtedy cena jest większa bo sklepowi się nie opłaca bo są duże prowizje wiadomo - więc czy da radę tak zrobić ? , że cena się zmienia w zależności jaka forma płatności została wybrana ? w formularzy zamówienia albo w samym opisie produktu gdzie pod ceną w karcie produktu dodać coś takiego aby wybrać inną płatność i cena się wtedy zmienia lub obok każdej płatności innej sms czy coś jest podana inną cena i po wybraniu jej zmienia się cena do zapłaty i można jest potem zapłata tylko tą wybraną płatnością czyli sms :)

To są 3 moduły , których potrzebuje :) więc czy istnieją takie w internecie gotowe abym mógł pobrać za free lub zapłacić za ten gotowy moduł , wgrać i używać ?
Wchodzi też w grę w ostateczności podanie sprawdzone firmy , które by wykonały te moduły jeżeli nie są dostępne w internecie.

Z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź i pomoc ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...