Jump to content
  • 0

Dodatkowe Pole Podsumowania Zakupów


odeg123

Question

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

pierwsze zdanie nie na temat. pouczaj swojego chłopaka.

 

Umieściłem post w dwóch grupach bo niby skad mm wiedzieć kto co czyta. jedna grupa to użytkownicy druga to deweloperzy. użytkownik nie musi być deweloperem a często jedni mogą coś kumać przypadkiem a inni nie. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie dość że nie szanujesz tych co ci odpowiadają to jeszcze grozisz w prywatnych wiadomościach.

Widzę że boisz się publicznie pisać więc zacytuje:

 

 

 

umieściłem pytanie w sekcji użytkowników i deweloperów. Nie wiem o tym kto gdzie wchodzi więc wolałem dotrzec z pytaniem do jednych i drugich. ty natomiast nie histeryzuj bo cie nie znam i znac nie chcę. teraz poprostu zawracasz gitare jk tlusty wampir energetyczny i podnosisz sztucznie alarm. rób swoje i nie irytuj innych. unieś sie resztka godności i nie odpisuj. poirytowałeś mnie bardzo, próbuje powstrzymać się by cie ciężko nie obrazić...szkoda że nie widzę cię w realu...ehh. ja próbuję skoncentrować się na zadaniu, ty mnie rozpraszasz i mam ci to za złe

 

 

Piszesz mi żebym robił swoje czyli co? Nie jestem tutaj na etacie, nikt mi za pomoc na forum ogólnym nie płaci, ale podałem ci który to plik więc teraz wypadało by mi żebym ci za to wystawił fakturę skoro uważasz to za mój obowiązek. Piszesz o godności, czy sam wiesz co to jest?

 

Zwróciłem ci uwagę że niepotrzebnie dublujesz a tu takie halo z tego powodu, kolejny objaw braku szacunku dla użytkowników forum.
 

Edited by endriu107 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wie ktoś może jakie zmiany powinienem wprowadzić do pliku shopping-cart.tpl, żeby osiągnąc efekt ze zrzutu ekrany powyzej czyli pole wskazujace 5% sumy?

Jestem na wczesnym etapie poznawania cms-ów, proszę o wyrozumiałość. :) Z góry dziękuję za ewentualną pomoc.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Znowu kolega się boi pisać publicznie więc zacytuje:
 

"Po tyt jak się odnosisz do jedynej osoby która ci odpowiedziała w temacie raczej nikt się nie odważy ci pomóc."
i będzie to twoja wina. wylałeś żułć i wmpiryzujesz energetycznie. kurde ja na prawdę nie mam ochoty się z tobą kłócić...nie znam cie i nigdy bym takiego trolla co w zdaniu umieszcza 3 wykrzykniki i "donosi" linka nie chciał poznać. daj juz spokój. namąciłeś już wystarczająco po co brniesz dalej.


To nie będzie w żadnym wypadku moja wina, zwróć uwagę że jako jedyny ci odpisałem. To ty zacząłeś mnie obrażać więc to będzie tylko i wyłącznie Twoja wina jeśli inni użytkownicy uznają że nie warto ci pomagać.

 

Pomijając fakt że gdybyś nie zaczął mnie obrażać z pewnością uzyskałbyś ode mnie odpowiedź, jesteś dzięki mnie o krok bliżej do uzyskania odpowiedzi i nawet drobnego dziękuje nie napisałeś.

 

Jeśli nie rozwiążesz swojego problemu to z chęcią się podejmę tego odpłatnie, w końcu to "moja robota" i tak jak mi napisałeś "rób swoje", będę mógł zacząć to robić.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

no nie wierze :) ...to jakiś stalking.... jak miałem ci podziękować jak niemerytorycznie mnie zaatakowałeś na wstępie, ja ewentualnie jakbym chciał z tobą pisac to ewentualnie mógłbym od ciebie przeprosiny przyjąć. ja nie chce od ciebie żadnej pomocy...po prostu odbij trollu zmień wektor złych swoich fluidów. bez odbioru

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Hello

 

Please stop beating you

Proszę przestać bić cię

 

create a topic only once forum not of many forum

stworzyć wątek tylko raz Nie kilka forum

 

it is unnecessary to copy an entire file on the forum

nie jest konieczne, aby skopiować cały plik na forum

 

Thank you to read the forum rules and respect

Dziękuję zapoznać się z regulaminem forum i szacunek

 

Sorry for my English and Polish I use google translation

Przepraszam za mój angielski i polski używam pomocną

 

the translation is not perfect maais helped me understand your argument

tłumaczenie nie jest idealny maais pomógł mi zrozumieć argumentu

Link to comment
Share on other sites

  • 0


 

"W zakładce Zaawansowane > Wydajność na czas edycji plików powinna być zaznaczona opcja wymuś 

kompilacje i po każdej zmianie klikamy u góry wyczyść pamięć podręczną."

Zgodnie z sugestią endriu107 dopisałemm w kilku miejscach coś(kolory).

 

Zmienną odnalazłem nadajac właśnie komórkom tabeli kolory. potem dodałem do niej mnożenie przez 0.05

i mam pole wyswietlające 5% z zakupów

 

{displayPrice price=$total_products_wt*0.05}"

 

odeg123

Edited by maraguta (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...