Jump to content

Zobrazování K místo Kč


Morier

Recommended Posts

Zdravím, mám problém po nainstalování prestashopu a počeštění se mi ve fakturách misto Kč zobrazuje K. Po letmím zhlédnutí jsem našel tohle řešení:
self::$currency->sign = Tools::iconv('utf-8', self::encoding(), self::$currency->sign);
přepsat na tohle
self::$currency->sign = Tools::iconv('cp1250', self::encoding(), self::$currency->sign);

bohužel po této změnně mi přestali pdf chodit úplně. Psalo to že není výstup nebo něco takovýho

Link to comment
Share on other sites

Nekde tady ve foru je presnej navod jak to udelat. Delal jsem to podle toho a vse funguje jak ma. Dej pozor na to jetli v nastaveni v menu kde definujes ceskou menu nemas pred Kc mezeru (kdyz jo tak vymazat, a dole je policko na zatrzeni ze ti to mezeru udela samo). A pak take je potreba pouzit vzdy prislusne tools.php s PDF.php (jsou tu dve verze a nejsou vzajemne kompatibilni).

Link to comment
Share on other sites

Nekde tady ve foru je presnej navod jak to udelat. Delal jsem to podle toho a vse funguje jak ma. Dej pozor na to jetli v nastaveni v menu kde definujes ceskou menu nemas pred Kc mezeru (kdyz jo tak vymazat, a dole je policko na zatrzeni ze ti to mezeru udela samo). A pak take je potreba pouzit vzdy prislusne tools.php s PDF.php (jsou tu dve verze a nejsou vzajemne kompatibilni).


No a nemáš url na ten návod já mám češtinu od
Toebiash a ten to má tools.php s PDF.php nastavený aspoň myslím
Link to comment
Share on other sites

Hledat, hledat, hledat.... stáhnout češtinu, nahodit na FTP, v administraci v PDF nastavit správné kodování a písmo a je hotovo.... pokud stále nefunguje, ještě poladit funkci iconV.



Já hledám
Link to comment
Share on other sites

Hledat, hledat, hledat.... stáhnout češtinu, nahodit na FTP, v administraci v PDF nastavit správné kodování a písmo a je hotovo.... pokud stále nefunguje, ještě poladit funkci iconV.



Já hledám


My víme, blbě...


A ty žádný typ nemas??
Link to comment
Share on other sites

Jasně, mám, zaplať hodinovou sazbu když si s tím nevíš rady, od toho tu přece jsme ne? :)


Díky už jsem si to vyřešil. Vlastně si mi to vyřešil ty tak ti ještě jednou děkuju a když už jsme u toho kolik máš hodinovou sazbu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...