Jump to content

Problem Z Nową Domeną.


GaleriaFuksja

Recommended Posts

Witam. Poczytałem na różnych forach jak ustawić nową domenę do swojego sklepu i mam problem. Obecnie sklep widnieje pod adresem www.galeriafuksja.pl ,wykupiłem nową domenę w nazwa.pl  ,, lamik.com.pl ,, , zmieniłem dns-y  ns1.galeriafuksja.pl oraz ns2.galeriafuksja.pl ,po upływie 72 godzin na liscie moich domen w panelu prestashop przy domenie lamik.com.pl widnieje napis ,,Błąd,, co robie źle?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Witam. Poczytałem na różnych forach jak ustawić nową domenę do swojego sklepu i mam problem. Obecnie sklep widnieje pod adresem www.galeriafuksja.pl ,wykupiłem nową domenę w nazwa.pl  ,, lamik.com.pl ,, , zmieniłem dns-y  ns1.galeriafuksja.pl oraz ns2.galeriafuksja.pl ,po upływie 72 godzin na liscie moich domen w panelu prestashop przy domenie lamik.com.pl widnieje napis ,,Błąd,, co robie źle?

Upewnij się czy adresy DNS: ns1.galeriafuksja.pl oraz ns2.galeriafuksja.pl są prawidłowe? - bo raczej nie są  ^_^

W ustawieniach domeny musisz wpisać DNS-y serwera, który posiadasz, nie "wymyślone"  :D

Jeśli chcesz aby nowo zakupiona domena kierowała na starą - po prostu utwórz przekierowanie...

Edited by PMaster (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...