Jump to content
  • 0

Błąd "can't Save Order" Przy Potwierdzaniu Zamówienia.


jano433

Question

Witam,

wczoraj w nocy planowałem uruchomienie sklepu jednak przy ostatnich testach nagle okazało się, że nie da się złożyć zamówienia. Error 500, po włączeniu trybu debugowania dostaje to co na załączonym obrazku. Rozwiązaniem, w jedynym temacie na forum z tym błędem jaki udało mi się znaleźć, było usunięcie nadpisań klas, ja jednak takowych nie posiadam. Dodam, że błąd występuje czy to przy przelewie bankowym czy odbiorze osobistym. Ktoś ma pomysł co może być przyczyną?

post-547016-0-89286700-1454423028_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Cache już był czyszczony i wyłączony, ale to niestety nie pomogło. PHP było na 5.6, ale zmiana na 5.4 też nic nie działa. W logach pojawia się głównie

PaymentModule::validateOrder - Order cannot be created 

ale też:

Frontcontroller::init - Cart cannot be loaded or an order has already been placed using this cart 
PaymentModule::validateOrder - Secure key does not match
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak, jest oryginalny, próbowałem odinstalowywać, wrzucałem od nowa czyste pliki... Ale to nie powinien być problem modułu bo przy wybraniu płatności przy odbiorze jest ten sam błąd,też przy walidacji:

$this->module->validateOrder($cart->id, Configuration::get('PS_OS_BANKWIRE'), $total, $this->module->displayName, NULL, $mailVars, (int)$currency->id, false, $customer->secure_key);
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...