Jump to content
  • 0

Dublowanie Treści - Seo


konder82

Question

1. Czy w opisie może być informacja ogólna o np. producencie powtarzana we wszystkich produktach producenta - jak to jest np. tutaj i tutaj ? czy raczej może to się źle skończyć?
2. Czy opis produktu (katalog>produkty>Informacja) może być powtórzony w opisie (katalog>produkty>optymalizacja SEO) czy raczej nie powinno się stosować takiej praktyki?

 

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
 

jeśli nie jestem entiedas że łacina mówiących Twoje pytanie jest bardzo prosta Pracuję seo , wygląd strony powtarzania informacji, nie jest dobre staram się robić wszystko inne , które pomaga dać więcej SEO i wielki autorytet w internecie

 

Zobacz przykład mojej sieci

 


Edited by ferysegsas (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

1. Mowa o treści, która jest powtarzana (identyczna) (w panelu administratora katalog>produkty>produkt>informacja>opis) - opis ten z tego co przeczytałem nie pojawia się w wyszukiwarce - także dla pozycjonowania prawdopodobnie nie ma to znaczenia - czy jestem w błędzie?

2. W drugim przypadku opis produktu, który znajduje się w panelu administratora katalog>produkty>produkt>Informacja>opis może być powtórzony w opisie, który znajduje w panelu administratora katalog>produkty>produkt>optymalizacja SEO>opis meta - czy raczej nie powinno się stosować takiej praktyki? z pierwszego punktu wynika, że to chyba niema znaczenia ale nie jestem pewien?!

3. Katalog>produkty>produkt>Informacja>krótki opis i katalog>produkty>produkt>optymalizacja SEO>opis meta - z tego co przeczytałem w dokumentacji te opisy pojawiają się w wyszukiwarce - ale jak - jedna po drugiej? jeśli tak to który pierwszy?

Edited by konder82 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...