Jump to content

Problém s nákupem


Sergeii

Recommended Posts

Zdravím,sem uplný nováček v PrestaShopu,začínám :) Zkusil sem si vytvořit kategorie,výrobky atd. ale když sem zkoušel výrobek koupit ... hodí mi to chybu ->

TECHNICAL ERROR: unable to add the product.
Details:
Error thrown: [object XMLHttpRequest]
Text status: parsererror

koukněte zde -> http://artistry.bluefile.cz/product.php?id_product=10

co mám dělat ? děkuju ;)

Link to comment
Share on other sites

já vim no,ale zatim za to nechci platit ;) vypnul jsem Ajax a už to de .. akorát sem ted zkoušel nastavit českou poštu jako dopravce a při objednávce m ito píše -> litujeme,zboží vám nemáme jak doručit ...

Link to comment
Share on other sites

já,protože se ptám na něj ;)


On to myslel dobře, že je logicky normální - používat k testování Wamp, čili localhosting na svém PC co se chová jako klasický serverovský prostor někde na hostingu s placeným paušálem.. Také nechápu testování na free s 50MB diskového prostoru...

:blank:
Link to comment
Share on other sites

neřikám nic proti tomuhle... ale prostě to neumím,nedělal jsem to,potřeboval jsem jen dvě věci ... ale už to všecko šlape,tak uvidíme ;) zatim děkuju

btw. mam 2 giga volnýho prostoru :-P :-D , placený zatim nechci,zkoušim jak to pude...

Link to comment
Share on other sites

neřikám nic proti tomuhle... ale prostě to neumím,nedělal jsem to,potřeboval jsem jen dvě věci ... ale už to všecko šlape,tak uvidíme ;) zatim děkuju

btw. mam 2 giga volnýho prostoru :-P :-D , placený zatim nechci,zkoušim jak to pude...


Jenže on free web hosting je v některých věcech dosti osekaný, třeba o paměť! A zrovna Presta nepotřebuje žádná omezení, která jí ovšem tvá varianta nemůže nabídnout. No uvidíš časem, bude problém s importem, obrázky ap.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...