Jump to content
  • 0

Problem Z Ustawieniami Email Smtp


kbdrwnk

Question

Witam. Od pewnego czasu próbuje uporać się problem konfiguracji SMPT w Prestashop, niestety z marnym skutkiem. Oprogramowanie obecnie nie wysyła żadnych potwierdzeń lub wiadomości, biorąc uwagę formularz czy nawet testowe. Przy opcji konfiguracji mail() powiadomienie o wysłaniu wiadomości są zawsze prawidłowe, choć odbiorca nie otrzymuję żadnej to w logach email i tak można zanotować ich ruch. 

 

Tak, więc postanowiłem skonfigurować ustawienia SMPT i tutaj zaczęła się zabawa. Próbowałem już masę poczt o różnych parametrach, mnóstwo kombinacji czy "pomocnych" odpowiedzi z podobnych wątków. Jeśli uda mi się już poprawnie skonfigurować a więc nie otrzymuję powiadomienia o błędnej autoryzacji przy próbie wysłania wiadomości testowej to otrzymuję ten błąd, przy którym właśnie stanąłem. 

 

Błąd: proszę sprawdzić konfigurację

There was a problem reading line 1 of an SMTP response. The response so far was:
[]. It appears the connection has died without saying goodbye to us! Too many emails in one go perhaps? (fsockopen: #0)

 

Problem rozwiązany. Nie wypełniłem ( i z tym wielokrotnie próbowałem ) pola "Nazwa domeny", ponieważ w wielu przypadkach to nie było potrzebne. Różnił się także host, choć wcześniej próbowałem z wieloma kombinacjami, więc ten niby "poprawny" host oraz nazwa domeny teraz zadział. No, cóż..

 

Temat do zamknięcia.

Edited by kbdrwnk (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...