Jump to content

zoznam tovaru ako jedna polozka ?


Recommended Posts

Zdravim,
nevedel by mi niekto poradit ako spravit akysi alias pre zoznam produktov (napriklad na PIZZU potrebujem syr,sunku,kukuricu,olivy..cize ten syr,sunka... by sa mi naraz pridali do kosika a potom z kosika si ich mozem po jednom odobrat ?) dalo by sa nieco taketo sprvit ? ak mate neake napady tak prosim poradte.
diky moc

Link to comment
Share on other sites

Dalo by sa to riesit tak, ze zadefinujes atributy, ako sunka, syr, olivy atd. Ku kazdemu atributu das hodnotu Áno a Nie (defaultne). Vytvoris produkt ktoreho zaklad bude korpus s podkladom a zakaznik si vyberie "Áno" pre prilohy, ktore chce mat na pizze. Vylepsil by som to este modulom, ktory atributy neozbrazuje ako roletove menu, ale ako radio buttony. Narychlo neviem jeho nazov, ale cez Google alebo na fore ho najdes.

Druhou moznostou je, ze nieco take existuje len o tom neviem a poradi ti niekto dalsi.

Tretou moznostou je nechat si take nieco za uplatu naprogramovat priamo na mieru. Stalo by to zrejme iba par pizzi ;)

Link to comment
Share on other sites

ta prva moznost je v prestashope riesena ako prislusenstvo k danemu produktu a zakaznik si moze vybrat co chce do kosika..ale ja potrebujem spravit to, ze mi vsetky tieto podukty (co mam momentalne ako prislusenstvo) prida do kosika a z kosika si mozem vyhodit lubovolnu polozku (teda nebude to brat ako celok)..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...