Jump to content
  • 0

Poziome Menu Oraz Rozwijana Lista Kategorii Produktów


wiktor1989

Question

Witam,

 

Presta 1.6.0.8

 

Mam problem z dodawaniem w menu poziomym obok "Kategorie" nowych pozycji.

Wszystko co dodaję zostaje dodawane do pierwszej pozycji " Kategorie" gdzie znajdują się tylko główne kategorie produktów oraz w nich podkategorie.

A chciałbym np. umieścić obok poziomo np. cms informacje itp.

 

link do strony: www.roach-shop.pl

 

 

Drugi problem to Brak możliwości aby główne kategorie produktów rozwijały się w bok z kolumny w której się znajdują. Oczywiście po wejściu w główną kategorię widoczne są wszystkie podkategorie w minaturkach i to jest ok. Jednakże przydała by się opcja aby klient mógł bez wchodzenia w główną kategorie jedynie najechać na nią i wybrać interesującą go podkategorię.

Edited by wiktor1989 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Nic takiego nie znalazłem. Na różnych filmach instruktażowych czy opisach używa się tego samego modułu który posiadam i ja, tzn menu poziomego. I u innych jest dodawane właśnie tak jak trzeba wzdłuż poziomo. Natomiast u mnie wszystko dodaje się nadal pod tą jedną zakładkę gdzie mam kategorie produktów.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam,

 

Presta 1.6.0.8

 

link do strony: www.roach-shop.pl

 

 

Drugi problem to Brak możliwości aby główne kategorie produktów rozwijały się w bok z kolumny w której się znajdują. Oczywiście po wejściu w główną kategorię widoczne są wszystkie podkategorie w minaturkach i to jest ok. Jednakże przydała by się opcja aby klient mógł bez wchodzenia w główną kategorie jedynie najechać na nią i wybrać interesującą go podkategorię.

 

A co masz zaznaczone w module Blok Kategorii (blockcategories)??

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak sobie patrzę na demo i na twój sklep i nasuwa mi się pytanie, mieszałeś w .css i .tpl?

Bo te menu w sklepie jest tylko brakuje class="sf-with-ul"

Twój sklep:

<a href="http://roach-shop.pl/96-feeder-i-method-feeder" title="FEEDER  i  METHOD FEEDER">FEEDER  i  METHOD FEEDER</a>

Oryginał szablonu z http://prestashop-demos.org/PRS06/PRS060144/en/

<a href="http://prestashop-demos.org/PRS06/PRS060144/en/13-fashion" title="Fashion" class="sf-with-ul">Fashion</a>

Brakuje nie tylko tej klasy ale i paru innych wpisów.

np submenu dla tej kategorii:

Twoje:

<ul class="submenu-container clearfix first-in-line-xs">

Oryginał

<ul class="submenu-container clearfix first-in-line-xs" style="display: none;">
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie znam się na tym szczerze mówiąc, więc nie mogę się wypowiedzieć. Być może osoba, która kiedyś ogarniała mi tą stronę coś tam grzebała ale tego nie wiem w 100% teraz.

A myślicie że w/w zmiany w kodzie mają właśnie wpływ na moje problemy?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Na 100% mają wpływ. Ktoś zamiast zmienić w css pozmieniał szablony co powoduje mały problem, oczywiście jeśli mamy backup oryginalnych plików problem może się rozwiązać sam, ale jeśli ich nie ma to już tak łatwo nie będzie ustawić menu zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...