Jump to content

Editorial


Karel.jedlý

Recommended Posts

Ahoj

Moc bych potřeboval poradit s jednou věcí: na homepage bych chtěl dát nějaký text pomocí modulu Editorial, pak zobrazit doporučené produkty a pak zase nějaký text. Nevíte jak jednoduše na to. Napadlo mě, nainstalovat si 2x modul editorial (druhý pojmenuvat např editorial 2) a pak moduly seřadit v pořadí editorial, doporučené zboží, editorial 2. Bohužel to jednoduše asi nejde. Nenapadá vás, jak na to?

Dík

Link to comment
Share on other sites

Obávám se že nikoliv,
ačkoliv jsem němčinář, tak angličtina není problém! Co chcete k modulu za návod? Jednoduše má členěny prvky na několik pozic webových stránek. Určíte si html, swf, jpg, gif ap. ...k tomu snad není nutný manuál. Nastavíte požadované rozměry prvku a hotovo!

Link to comment
Share on other sites

Obávám se že nikoliv,
ačkoliv jsem němčinář, tak angličtina není problém! Co chcete k modulu za návod? Jednoduše má členěny prvky na několik pozic webových stránek. Určíte si html, swf, jpg, gif ap. ...k tomu snad není nutný manuál. Nastavíte požadované rozměry prvku a hotovo!


Prave ze kdyz jsem tam zkusil dat html, tak se mi sice nacetlo, ale bylo jako by na pozadi, cili byl text z html a pak pres to byly produkty na uvidni strance... a navic ten text byl i pod kategoriema...
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...