Jump to content

Błąd 404 / Nowości, Promocje, Kontakt Itp


ForrestJump

Recommended Posts

Witam,

mam w menu linki do stron dodatkowych takich jak: promocje, nowości, kontakt.

 

Po przejściu na stronę produktu, który jest dodany do jakiejś kategorii np URL: moj-sklep.pl/jakas-kategoria/jakis-produkt, każde kliknięcie w np. link "promocje"/"kontakt" przekierowuje na adres URL moj-sklep.pl/jakas-kategoria/promocje zamiast bezpośrednio na URL moj-sklep.pl/promocje czy moj-sklep.pl/kontakt.

 

Proszę o porady, jak poprawnie przekierować moje linki

 

pozdrawiam, Marcin

Link to comment
Share on other sites

Panowie theme to default, prestashop 1.6. Linki dodałem ręcznie, według wskazówek z innego tematu. W panelu konfiguracji Menu nie mam do wyboru z listy takich linków jak Nowe produkty, promocje czy formularz kontaktowy.

 

Ważna sprawa - oczywiście można dodać takie linki "na sztywno", podając cały adres URL("domena.pl/nowe-produkty"), ja dodałem tylko odnośniki wewnętrzne("nowe-produkty"). Nie znam na tę chwilę docelowej domeny, czy jest możliwość nie podawania całego URL?

Edited by ForrestJump (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

przyjazne linki wspomnianch stron podgladniesz w ustawieniach Preferencje > SEO. w menu dodajesz je nie "przyjazny-link"" tylko "/przyjazny-link", a jezeli masz sklep w katalogu np. moja-domena.pl/sklep/ to musisz dodac "/sklep/przyjazny-link

 

musisz uzyc na poczatku "/" zeby odniesc - cofnac sie do glownego adresu domeny.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...