Jump to content

Yeni Tema Red White

Recommended Posts

Yine anlamıyorsunuz arkadaşlar ben silin demiyorum. Herkes emek verip birşeyler kazanmaya çalışıyor, zaten Prestashop yönetimi yasak demiyor bunu siz uydurdunuz. E-ticaret scriptinin destek sitesi burası, sonuçta bu temaları siz satmazsanız başka yerden satın alacak.

Kaldi ki safa senin de dahil kimsenin birşey söylemeye hakkın yok imzanda ne yazıyor farkındamısın. Presta-TR nin de imzası aynı şekilde benim ki de.

burası ücretsiz forum paylaşım alanıdır. ingizlizce ve fransızca forumlarda
http://www.prestashop.com/forums/viewforum/76/job_offers_and_services
bölümü var . kendi açtığım konunun bile taşınmasına izin vardim. burdaki konuları incelerseniz çoğunun taşındığını görürsünüz arkadaşlar. ayrıca yaptığınız tema ve modülleri prestastore.com da satabilirsiniz.

Hocam siz satış yapınca iyi ben yyapıncamı kötü oluyor. Presta Shop Ücretsizdir fakat bunu yapan kişiler bile satışdan ücret elde ediyor. Almak zorunda değilsiniz. isteyen alır isteyen almaz ozaman forumu kapatmaları gerekir. Satış yasak diye bi saçmalık olmaz bunu neden bukadar abartınız anlamadım

Mahmut hocanın hosting hizmetleri sizin sandığınız gibi kötü falan değil kendime ait 2 adet sitem var gayet memnunum kendisine buradan teşekkür ediyorum ;sizin gibi herşeyi paraya dökmemiş, alsada hakından fazlası değil !!!! Saygılarımla

NOT: Mahmut babamın oğlu değildir ...

Mahmut hocanın hosting hizmetleri sizin sandığınız gibi kötü falan değil kendime ait 2 adet sitem var gayet memnunum kendisine buradan teşekkür ediyorum ;sizin gibi herşeyi paraya dökmemiş, alsada hakından fazlası değil !!!! Saygılarımla

NOT: Mahmut babamın oğlu değildir ...

Teşekkürler Nihat bey :)

• Create New...