Jump to content
  • 0

Pozycja Dolnych Banerów Po Aktywowaniu Lewej Kolumny - Str. Główna


magisterson

Question

Witam,

 

mam najnowsza Prestę: 1.6.1.3

Aktywowałem na domyślnym szablonie lewą kolumnę. Mam 2 pytania.

 

1. po aktywacji kolumny lewej dolne bannery oraz "blok informacyjny CMS" przeniosły się na prawo, a chciałbym aby ich miejsce było takie jak wcześniej (przed aktywacją lewej kolumny) czyli 100% szerokości na dole. Zaraz nad stopką. Jak to mogę zrobić?

 

2. Po aktywacji kolumny lewej znajdują się w niej "informacje", "producenci", "nowe produkty" itp. chciałbym aby były tam tylko kategorie produktów. Jak tego dokonać?

 

W załączniku wstawiam wizualizację jak i efekt chciałbym uzyskać odnośnie 1 pkt.

 

Pozdrawiam serdecznie.

post-691139-0-85711200-1450055734_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

OK, dzięki. Trochę poczytałem, poszukałem i znalazłem w między czasie fajny dodatek do tworzenia HOOKów, ale chyba nie działa,albo nie do końca rozumiem jego działanie.

Chodzi o moduł: https://mypresta.eu/modules/administration-tools/hooks-manager.html

 

Dodaję nowy HOOK (opisuje go, nazywam itp.), ale nie ma go na liście: moduły -> pozycje

Zaznaczyłem widoczność normalną oraz liveEdit i nie ma go tam :/

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Właśnie chodzi o to, że ostatnio prestą bawiłem się ponad rok temu i całkowicie zapomniałem jak to się robi. Jakiś poradnik (najlepiej po PL)?

W między czasie zrobiłem tak, że w pliku footer.tpl wkleiłem: $HOOK_HOME i skasowałem to jednocześnie w pliku index.tpl (dobrze robie?) ale wtedy działało to tylko na stronie głównej, a chciałbym wyświetlić te 2 moduły na kilku lub wszystkich podstronach. Czy moja metoda jest poprawna?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

no i widac, ze dawno nie bawiles sie PS, skonczyles na 1.4, bo jeszcze ta metoda probujesz sie aktywowac z hookami ;) czasy i metody sie zmienily radylaknie ;) tak jak pisze endriu... no, moze nie tyle "tak jak poprzednich wersjach" bo ta innowacyjnosc zaczela sie dopeiro z 1.5 http://blog.better-web.pl/dodawanie-hook-a-w-nowy-sposob-prestashop-1-5/ teraz juz nic sie nie bawisz z implementacja w kontrolerach, zabawa w bazie danych.... teraz wrzucasz nowego hook w instalache modulu i wyswietlasz go przez {hook h="twojhook"} i tyle ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...