Jump to content

Youtube kanál na webu


ondra-banov

Recommended Posts

Zdravím,
nevítě někdo jak dostat youtube kanál na web? Jedu na prestě 1.2.1.
Google mi poskytnul html kód pro vložení, ale když jej tam vložím hodí to chybu.

http://www.google.com/support/youtube/bin/answer.py?hl=cs&answer=162242



Chci aby když někdo klikne do kolonky VIDEO se zobrazil kanál se všemi videi co mám na youtube, ale aby host zůstal na mojí stránce.

Díky za rady

Link to comment
Share on other sites

SEARCH -> MODULE YOUTUBE, TAB YOUTUBE...


to mi moc nepomohlo


http://www.prestashoptemplates.org/product.php?id_product=65
A nauc se pouzivat hledani.. neni to nic sloziteho.. toto byl druhej odkaz po zadani MODULE YOUTUBE..
Jo a ten modul je gratis jen to musis klasicky koupit...


hele to mi nedělá problém, tento modul jsem našel aj bez vaší pomoci, ale to asi není to co chci...kdyby si tvurce dal tu práci dát tam alepon nějaký popis. Ja na webu mám možnost vkládat videa, no ale já chci vložit celý kanál se všmi videi do zvláštní sekce.
Link to comment
Share on other sites

Okay, někdo klikne do kolonky Video, kde ta kolonka je zobrazená?

Co takhle hodit odkaz na web...


Jednoduché, ted je tam přesměrování na můj kanál na youtube. Google v manuálech ale tvrdí, že není třeba přesměrovávat ale stačí vložit kód na stránky a kanál bude na mé stránce.

Citace:

Další informace: Vkládání kanálů na webové stránky
Tisk

Chcete vložit kanál YouTube na jinou webovou stránku nebo do jiného blogu? Pokud chcete vložit svůj kanál, jednoduše zkopírujte následující kód a vložte jej na jinou webovou stránku.

[removed][removed]

Zkontrolujte, že jste nahradili text NázevVašehoKanálu skutečným názvem svého kanálu.

Pokud je název vašeho kanálu například CeskaKocka5585, váš kód pro vložení kanálu bude vypadat takto:

[removed][removed]


no ale když vložím tento kód napíše mi editor při uložení chyba...a víc nic.
Link to comment
Share on other sites

Takže to chceš mít zobrazený v CMS stránce v shopu? Tak si stáhni PICOCMS a nainstaluj a pak ti to nebude jebat java scripty a bude ti to fungovat jak potřebuješ. Teď jsem ten script zkusil namátkově v freeblocku a funguje bez problémů.


tak zkouším to picocms, ale to umi editovat jen ty kolonky neboku což jsou výrobci, nejlepší prodej atd ale víc nic.

Když dám vytvořit novou stránku napíše vytvořeno ale nikde nic nemužu najít...jako by tam nebyla
Link to comment
Share on other sites

hoši klííídek :-)

to ondra-banov: už jsem ti chtěl poradit, ale vzhledek tomu, že reaguješ jak reaguješ, ani pořádně nevíš komu na co, tak doporučuju znova Search.

Bóže, jaká škoda, že tu nejdou zamykat témata...

Link to comment
Share on other sites

hoši klííídek :-)

to ondra-banov: už jsem ti chtěl poradit, ale vzhledek tomu, že reaguješ jak reaguješ, ani pořádně nevíš komu na co, tak doporučuju znova Search.

Bóže, jaká škoda, že tu nejdou zamykat témata...


co mě zbýva když se do mě furt naváží...nech si rady strčí za klobouk. Na serioznim foru, ti napíši radu a ne prvni že si neschopný a pak že mám zkusit search....kdybych ho snad nezkoušel tak nepíšu.
Link to comment
Share on other sites

hoši klííídek :-)

to ondra-banov: už jsem ti chtěl poradit, ale vzhledek tomu, že reaguješ jak reaguješ, ani pořádně nevíš komu na co, tak doporučuju znova Search.

Bóže, jaká škoda, že tu nejdou zamykat témata...


co mě zbýva když se do mě furt naváží...nech si rady strčí za klobouk. Na serioznim foru, ti napíši radu a ne prvni že si neschopný a pak že mám zkusit search....kdybych ho snad nezkoušel tak nepíšu.


On se do tebe nenaváží, jenže když mu nejsi schopen vysvětlil svůj problém - resp. dotaz, jak potom můžeš čekat od člověka, který zde dělá podporu dobrovolně a zcela bez nároku na fin. ohodnocení, jeho vstřícnost? Myslím si, že by bylo vhodné, aby každý, kdo si instaluje Prestu, prošel podrobně FAQ případně jiné polopatické vysvětlení pojmů... posléze se pak můžeš vyhnout částečnému fopa při vysvětlování toho, co vlastně chceš, aby ti někdo poradil! Ok?
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...