Jump to content

Predaj tovaru na desatinné miesta


Mr.Jack

Recommended Posts

nievete niekto poradiť či sa da spraviť aby som si mohol kupiť 0,1 ks?
Dôvod
Nepodarilo sa mi rozchodiť 3 desatinné miesta na eshope. a niektory tovar čo mám ma velmi nizku cenu za ks chcel by som dat na eshop cenu za 100ks a ked by chcel zakazník kúpiť 10ks tak by zadal 0,1ks

Link to comment
Share on other sites

nievete niekto poradiť či sa da spraviť aby som si mohol kupiť 0,1 ks?
Dôvod
Nepodarilo sa mi rozchodiť 3 desatinné miesta na eshope. a niektory tovar čo mám ma velmi nizku cenu za ks chcel by som dat na eshop cenu za 100ks a ked by chcel zakazník kúpiť 10ks tak by zadal 0,1ks


Nahodou jsem asi narazil na to co chces, presta pocita standartne asi s 5ti desetinama ale zobrazuje jen dve, nastaveni zobrazeni je v config/config.inc.php na radce 126 define('_PS_PRICE_DISPLAY_PRECISION_', 2); dvojku zmen na trojku.. snad jsem pomohl a bylo to ono...
Link to comment
Share on other sites

To aby tam mel jeste navod jak nakupovat
me by teda nenapadlo kupovat desetinu produktu...
nebylo by jednodussi dat cenu za deset kusů a do popisu napsat obsah balení: 10kusů?


Nevedel jak udelat tri desetina mista.. tak zacal premyslet z jine strany.. jinak kupovat 0,1 produktu je fakt blbost.... :-D
Link to comment
Share on other sites

dik zmenil som define(’PS_PRICE_DISPLAY_PRECISION‘, 2); dvojku zmen na trojku.. a pomohlo to košik ide dobre ale na tovaroch to stale počítalo len na 2 miesta a na 3 mieste bola nula. v product.tpl som zmenil ešte {if $priceDisplay == 2} na 3 a už aj na detajloch ukazuje na 3 desatinné miesta . zmenil som to aj v product-list.tpl , ale stale ked vypíše produkty tak su na 3 desatinné miesta ale posledna je 0. :(
a čo sa tíka toho predavať na 0,1. to sa bežne robý ked predavaš napr. skrutky My mame aj v skladovom systeme mernu jednotku Cks = tovar nahraty na 100ks.
Príklad skrutka 2,5x15 stojí 100ks 0,33€ keby to predavam aj na 10ks =0,033 ak zobrazí 2 miesta je to 0,03 , ked si niekto kúpi 10 000ks orezaním 3 desatinného miesta vznikne rozdiel 30€

Link to comment
Share on other sites

ano vieš máme už svojích zákazníkov je ich len pára čo vezmú taketo velke množstvo ale chcem všetkých naučiť nech objednávajú cez obchod, leto teraz to posielaju faxami, alebo telefonicky... a takto vy som mal prehlad... :) my sme veľkoobchod a predávame o celom slovensku. teraz mame shop na imom systéme a už sa našli aj taký čo sa im nepáčilo keď im zaokrúhlením naskočilo 1€. neviete mi poradiť prečo my to nezobrazuje všade?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...