Jump to content
  • 0

Obraz Podkategorii


GryfTools

Question

Witam,

Przeszukałem pare for odnośnie mojego problemu, ale żadne rozwiązanie nie przyniosło sukcesu niestety.

Mianowicie, dodaje obraz do podkategorii 125x125, nie wyświetla, po wygenerowaniu kasuje mi obraz id-medium_default.jpg i nie tworzy nowej miniatury pozostaje tylko id-thumb.jpg w ../img/c. Jakakolwiek ingerencja w kod category.tpl kończy się dużym szarym X zamiast pl-default-medium_default.jpg.

Dla podglądu http://gryftools.pl/

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

Witajcie.

Od  niedawna zaczęłam budować mój sklep. Mam chyba podobny problem jak powyżej, więc podpinam się pod temat, aby nie zaśmiecac forum.  Przeszukuję net, ale nie znalazam  odpowiedzi jak sobie z tym poradzic.

Gdy dodaję/ edytuję kategorię i wgrywam tam miniaturke kategorii w zalecanym formacie mego szablonu 125x 125, potem jest ona iewidoczna na stronie- a zamiast tego jest biało szara grafika "No image avalible".

Szukałam w ustawieniach, starałam się wygenerować ponownie grafiki , suchy zapis fot w kategoriach jest ale nie widać tego w sklepie. 

Dodam,że wszystkie inne grafiki  w produktach , miniatur grafik produktów wyświetlaja się bez problemów. 

Pozdrawiam

Dorotheah

Edited by dorotheah (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...