Jump to content
  • 0

Sumowanie Podsumowania Zamówienia


Chmurek

Question

Witam 

Problem mam następujący, dodając produkt do koszyka wraz z kosztem wysyłki na pierwszym podsumowaniu wszystko ładnie widać kwotę do zapłaty z kosztem wysyłki wybierając płatność przelewem wyskakuje kolejne podsumowanie gdzie już nie wyświetla sumy z kosztem wysyłki tylko samego towaru, natomiast na ostatni podsumowaniu wszystko jest ok, czy ktoś wie gdzie to zmienić w panelu administracyjnym lub w którym pliku zmienić jakiś kod

ScreenShot001.jpg

ScreenShot003.jpg

ScreenShot004.jpg

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

O ile się nie mylę to w tym kodzie poniżej jest ten błąd tylko nie bardzo wiem co poprawnie powinien zawierać

 

<p style="margin-top:20px;">
- {l s='The total amount of your order is' mod='bankwire'}
<span id="amount" class="price">{displayPrice price=total}</span>
{if $use_taxes == 1}
    {l s='(tax incl.)' mod='bankwire'}
    {/if}
</p>
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wiem już chyba gdzie jest błąd, po wy edytowaniu źródła strony znalazłem że w pewnym momencie program na tej stronie nie dodaje kosztów wysyłki tylko wstawi darmowa wysyłka, tylko teraz nie wiem gdzie tkwi źródło błędu

 

 

<div class="layer_cart_row">

  <strong class="dark">   Razem produkty:   (brutto)   </strong>  

<span class="ajax_block_products_total">   8,05 zł   </span>   </div>      

<div class="layer_cart_row">   <strong class="dark">   Dostawa: (brutto) </strong>  

<span class="ajax_cart_shipping_cost">   Darmowa wysyłka!   </span>   </div>  

<div class="layer_cart_row">   <strong class="dark">Podatek</strong>  

<span class="price cart_block_tax_cost ajax_cart_tax_cost">1,85 zł</span>   </div>  

<div class="layer_cart_row">   <strong class="dark">   Razem   (brutto)   </strong>  

<span class="ajax_block_cart_total">   9,90 zł   </span>   </div>

Edited by Chmurek (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Do tego zauważyłem jeszcze że przy dodaniu towaru do koszyka w pierwszej fazie widoczna jest kwota wysyłki, ale już po usunięciu towaru z koszyka i dodaniu nowego automatycznie wrzuca napis Darmowa dostawa co mnie strasznie drażni. Czy ktoś może wie jak zaradzić tym problemom ??

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Do tego zauważyłem jeszcze że przy dodaniu towaru do koszyka w pierwszej fazie widoczna jest kwota wysyłki, ale już po usunięciu towaru z koszyka i dodaniu nowego automatycznie wrzuca napis Darmowa dostawa co mnie strasznie drażni. Czy ktoś może wie jak zaradzić tym problemom ??

a jaka masz wysylke domyslna? nie odbior osobisty albo cokolwiek innego darmowego np. najtansza?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...