Jump to content

Aktualizace počtu kusů


Zdeněk

Recommended Posts

Ahojík... Můj dodavatel spustil xml a css soubory pro své klienty jako jsem já.... Chěl bych z těchto souborů nějak provést jen aktualizaci množství kusů na skladě...
Dodavatel tam má ale i produkty, které nenabízíme...ty bych chtěl vynechat,....
To znemená, že bych to potřeboval udělat tak aby se podle kódu zboží pokud by byla shoda....aktualizoval počet kusů na skladě...
Tak a teď mi poraďte jestli takového něco je či ne...A pokud ne...kolik by to stálo...Děkji

Link to comment
Share on other sites

Nejsem programátor, ale asi bych šel nejprve cestou nejjednoduchší:
pokud máš script, který importuje xml od dodavatele, tak si vytvoř jeho kopii s jiným názvem a v něm vymaž všechny položky, kromě ID produktu a STAVU...A máš to zadarmo, pokud to takto můžeš udělat :-)

Samozřejmě nejprve zálohuj databázi, bez tohoto kroku to raději ani nezkoušej ;-)

Link to comment
Share on other sites

A to je tak těžké?
V tabulce *CSV si vykopej řádky s produkty, které prostě neprodáváš, ostatní importuj. Pakliže to importuješ kompletně, obrázky doházíš již do obsažených dat přímo v shopu. Cesty k obr. pak přetáhneš do Presty k souboru *CSV pro pozdější import dat, např. změna dph, jmen položek ap.

Nechápu,
proč bys chtěl aktualizovat stav kusů skladem - se stavem kusů skladem u výrobce, resp. u dodavatele? To je trochu zcestné a nelogické řešení. Hlídání kusů skladem, ti Presta dělá sama! Nastav si jen hodnotu pod kterou nesmí minimální počet skladem spadnout, vygeneruje se pak e-mail a odešle se info: Bylo dosaženo minimálního počtu kusů skladem, prosím, objednejte nové zboží... ap. Je jedno, jaxi to nastavíš!

Link to comment
Share on other sites

Kdo řekl, že mám 200 000 produktů.... Jde o to, že můj dodavatel dodává 200 000 produktů.... Takže vykopávat ty, které nepoužívám....To by trochu trvalo...A jednodušší by bylo když bych dělal sklad ručně... A co se týče udržování skladu....Tak o této funkci vím...Ale já lego nemám u sebe....Mám ho tu druhý den od mého dodavatele.... Ono držet všechno Lego skladem je taky dost drahý.... Takže proto to mám udělané takto....
Jinak mi s tím pomohl už pan Pecháček....A mohu spolupráci s ním jen doporučit....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...