Jump to content
  • 0

[Presta 1.6.0.14] Ilość Produktów + Kombinacje


Programista-php.com

Question

Witam,

 

Mam problem tego typu, że przykładowo posiadam produkt w ilości 10 sztuk, ale ma on np. 300 kombinacji, jeżeli np. Użytkownik 1 kupi ten produkt w kombinacji nr 1, a uzytkownik 2 kupi kombinacje nr 2 to i tak ten produkt u nas pozostanie wtedy w ilości 8 niezależnie od tego jakie kombinacje zostały sprzedane, a w preście widzę, że trzeba do każdej kombinacji ustawić ilość... a ja potrzebuję ogólnikowo na dany produkt ustawić ilość niezależnie od kombinacji.

 

Da się to jakoś zrobić? Lub robił już to ktoś? Jeżeli trzeba ingerować w kod produktu to nie ma problemu tylko nakierujcie mnie odpowiednio, bo może już ktoś miał taki problem i go rozwiązał to nie będę pół dnia siedział i grzebał w plikach :)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

W zasadzie to można by zrobić jakiś Trigger który będzie aktualizował stan wszystkich atrybutów danego produktu podczas zakupu. Chyba będzie to wymagało obszerniejszego zapytania do bazy. Jeśli rozwiążesz problem lub wpadniesz na jakiś lepszy pomysł daj znać z pewnością sie to wielu osobom przyda.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...