Jump to content
  • 0

Samoistny powrót do domyślnego atrybutu podczas zakupów


jogi109

Question

18 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Zmieniałem wielkość logo. Wgrałem ponownie i to samo. Masz może 100% oryginał? Bo możliwe ża ja coś pokręciłem, i ta kopia to nie oryginał :P

Podałem link na górze, może sobie zobaczyć o co chodzi

Tak jest przy wszystkich rodzajach produktów (np łańcuchy, manetki, rowery itp.. a wiele ich narazie nie ma)

Edited by jogi109 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Niestety żaden z ostatnio edytowanych nic nie zmienił. Przypomniało mi się, ze jak edytowałem któryś z nich, to zakmnąłem klienta mimo komunikatu że część plików jest jeszcze edytowanych. Nie wiem czy to może być przyczyną. Co teraz dalej robić? Mam backup serwera z 10 ostatnich dni, próbować któryś z nich? Nie wiem kiedy to sie stało, więc troche strzał w ciemno.

Wprowadzone produkty i ich dane od czasu przywrócenia zostaną?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nowy szablon nic nie dał. Tylko się strona rozsypała. Wgrałem spowrotem /themes ten co był z błędem i jest teraz to http://freestylesport24.pl/

Coś mi sie przypomniało. Jakoś 4-5 dni temu i wcześniej wybór atrybutów działał normalnie. Jednak kopia sklepu (wszystkich plików z folderu sklepu) nie pomogła. Pozostaje kwestia "narzędzia dla webmasterów" od google lub cos związanego z mapa strony. 3 dni temu skorzystałem z innego generatora. Możliwe ze to miało wpływ?

Edited by jogi109 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0
Zmieniłem to w pliku product.js : 
 
$(document).on('change', '.attribute_select', function(e)

    e.preventDefault(); 
    findCombination(); 
    getProductAttribute(); });
 
Na:
 
$(document).on('change', '.attribute_select', function(e)

    e.preventDefault(); 
    findCombination(); 
 
 
 
Juz da się wybrać i dodać do koszyka interesującą wersję produktu.
Ale...
kiedyś po zmianie atrybutu, zmieniał się url, tzn do url-a dodawała się ścieżka atrybuty czy nwm jak to się nazywa. Teraz tak nie jest. Nie będzie z tego jakiegoś problemu w przyszłości? (albo juz tylko jeszcze do niego nie dotarłem?)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...