Jump to content
  • 0

Zmiana tekstu nad przyciskami Add to cart itp


gora3

Question

Witam,

 

nie mogę znaleźć sposobu na zmianę tekstu wyświetlającego się nad przyciskami na stronie głównej przy nowych produktach oraz przy porduktach w kategoriach - tak jak w załączniku. Tekst wyświetla się w j. angielskim, zmiana w plikach tpl nic nie daje, w tłumaczeniu też nie znalałzem, w plikach js też nic.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Pozdrawiam

post-737505-0-03604500-1447060453_thumb.jpg

post-737505-0-01311000-1447060458_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

po pierwsze, jezeli nie jest, a nie jest, to oryginalny szablon to podaj linka do skepu. pytanie z czego to jest tworzone, czy bezposrednio z bootstrampa, czy z jakiegos simple tooltip czy z klasy jQuery... mozliwosci takeigo rozwiazania jest wiele. niektore, te najprostsze, korzystaka z 'title' takeigo przycisku. wystarczy tego zmienic. niektore z 'alt', niektore z samej nazwy, ktora jest wyrzuona (przeniesiona/ukryta)  przez CSS z przycisku i wysweitla, jak w twoim wypadku tylko przypisana w stylach ikone.

 

bez zadladniecia w kod nawet ciezko poweidziec gdzie szukac.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie moja strona, ale zapytałem i podaję linka: http://beauty-online.pl/

 

Cache wyłączony całkowicie, wcześniej był włączony, ale wyczyszczone są foldery smarty/cache i compile.

W tłumaczeniach sprawdzałem dla strony i modułów, wszystko przetłumaczone poprawnie

Zmiana w plikach product-list.tpl, product.tpl, product-comaprison.tpl oraz w product.js

 

To samo jest w kategorii produktów, dochodzą tam jeszcze ikony Compare i Add to wishlist

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 0

W css jako content dodane, ale ktoś wymyślił :)

:D czyzby szablon ze stajni Leo czy UHU ? :D tutaj to by mnie nie tak do konca zdziwilo ;) a jak teraz wprowadzic multilangiage? :D ehhh. czego to ludzie nie wyysla... w dobie Bootstrampa, jQuery... miliona bibliotek :D no i co na takie rozwiazanie przegladarki w nizszych wersjach :D wiele z nich nie czyta CSS3...  takie rozwiazanie nawet by mi przez glowe nie przeszlo dlatego tez go nawet w poprzedniej wiadomosci nie bralem pod uwage :D

 

 

a jeszcze jedno co mi sie nasunelo przegladajac ten szablon. brakuje subset dla czcionki Lato i sypie polskie znaki, a te akurat ta czcionka ma  ;) 

Edited by design4VIP (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...