Jump to content
  • 0

Zmniejszenie wielkości rozwijanych kategorii


zgbartez

Question

Witam 


Na zdjeciu ponizej pokazuje jak mi sie rozwija menu, lecz chciałbym aby każda kategoria (t-shirt i longsleeve) były tuż pod kategoria Koszulki, żeby była mniejsza ta kolumna biała. Jak i gdzie ją zmniejszyć, szukałem juz w panelu wszedzie, zostaje tylko w plikach pogrzebac, ale ktorych ?smiley.gif

 

9f7808df027438bfmed.png

Link to comment
Share on other sites

13 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Po pierwsze nie mam dostępu do plików więc nie wiem co tam gdzie siedzi i jak to ma być dokładnie zrobione, pisze co widzę a szablon i menu nie są standardowe. Po drugie chyba nie od tego jest forum aby każdej osobie pisać krok po kroku co jak i gdzie należy zmienić, forum ma raczej pomagać co nie należy mylić z dawać. Więc w wolnym czasie staram się pomagać, piszę co mogę napisać, więc może i ty napisz dokładnie co robiłeś i nie zadziałało. Co zmieniałeś w jakim pliku?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

usunałem float:left, (tego left:105px nie moge nigdzie znalezc, ani w tpl go nie ma ani css) zmieniłem max-width i coś rusza, znaczy nie zmienia sie szerokosc kolumny tylko miejsce wysuniecia, lecz po nastepnym wysunieciu juz wraca do poprzedniego stanu. Jest teraz tak na stronie, mozna zobaczyc.. :/ 

 

Chciałbym aby było tak: (i w sumie jak zmieniam position to jest taka kolumna tylko ze przy rozwijaniu burzy się menu głowne)

 

2819a1412be43f2amed.png

Edited by zgbartez (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...