Jump to content
  • 0

PS 1.6.1.2 TinyMCE Pełen ekran i szerokość okna


vitis-it

Question

Jak wszyscy wiedzą PS 1.6 ma tragiczny tinymce. Można go nieco poprawić tutorialem veika

 

ale brak jest opcji full screen, to też można dodać łatwo w pliku tinymce.inc.js

 

niestety na fullscreen nakładają sie menu boczne i górne od presty. Czy ktoś wie jak temu zaradzić, próbowałem z parametrem z-index ale to też nic nie pomaga.

 

Może chociaż ktoś ma pomysł jak ustawić większą szerokość okna tinymce w długim opisie produktów.

 

Swoją drogą to masakra wersja 1.6 jest super ale totalnie zepsutą przez tą właśnie wadę przynajmniej w mojej ocenie.

 

Pozdrawiam

 

Filip

 

Edit:

 

Znalazłem funcje autorsize w pluginach którą można usunąć i zdefiniowac rozmiar ale to i tak nic nie daje bo okno wystaje poza

ekran monitora można go przesuwać tylko w prawo a nie w lewo.

Edited by vitis-it (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

naprawde nikomu nie przeszkadza edytowanie produktów w mikroskopijnym okienku ? bez fullscreen

a co jeśli ktoś ma ekran produktu na 800 px a widzi tylko 600px w tiny?

 

walcze z tym problemem od 3 dni i albo to ja jestem jestem kretynem ale presta 1.6 i tiny jest zrąbany na max :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Pozwolę sobie na odgrzebanie tematu -
Ja zrobiłem to w taki sposób, że wyświetliłem za pomocą webdeveloppera "szczegóły dotyczące 'class' oraz 'id'

No i u mnie zadziałał taki styl css, który dodałem w pliku css/admin.css
#description_6_ifr {     height:800px!important;   width:700px!important;    }
Zapewne laicki sposób ale skuteczny dla mnie. Na Preście 1.4.4.1

 

#Powiększenie okna opisu produktu w Panelu admina Prestashop. #Wielkość okna opisu Prestashop.#TinyMCE textarea change size Prestashop

Edited by Sfix1 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...