Jump to content

Změna předmětů e-mailů (kontaktního formuláře)


lukk

Recommended Posts

Zdravím Vás,
nemohu přijít na banalitu, kde nastavit předměty e-mailů. Konkrétně se mi jedná například o kontaktní formulář (contact-form.php). V současnosti jsou tam předměty Customer service a Webmaster. Tyto předměty bych rád změnil plus doplnil o další (například poptávka zboží, informace o dostupnosti atp...) ale netuším kde...
Předem mnohokrát děkuji!
L.

Link to comment
Share on other sites

Nepřipadáš si jako blbec s takovýmhle dotazem.... takže logicky.... kdo ty maily má na starosti.... zaměstnanci, v jaké to budeme hledat záložce? ZAMĚSTNANCI... o co se jedná, mailové kontakty, čili to bude v záložce jaké? Ano, jsou to adresy. Lze to editovat? jasně že lze!!!

Link to comment
Share on other sites

Vždy se před položením dotazu snažím problém sám vyřešit, jednak nerad popisuji co že mi to vlastně nejde, a druhak při hledání se něčemu přiučím. Takže ano, nyní si již připadám jako blbec. Nepochopitelně jsem to přehlížel...
Děkuji!
Vážím si tvých rad!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

To jarrii: Az se prestanou latra a magori srat do eshopu a nechaj to na jinych kompetetnejsich tak to bude o necem jinem. Cele toto forum ... Ono jde taky o to, ze spousta lidi se tu jen regne, polozi dotaz pocka na radu, pri nejhorsim, az to nekdo udela za nej a tim to hasne. Sam neporadi nic, super komunita. Nedivim se Jackovi.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

K tomu Jackrabitovi, je to otázka. On prostě umí. Profíky bych ale pak rozdělil na dvě skupiny. Jedna, do které patří on. Umí a dává to nestoudně najevo.

Druhá skupina potom bude asi umět ještě víc a bude i nad věcí.

Fakt ale nevím jak to je doopravdy, protože co jsem zde četl, tak rabbit věděl všechno. :-) Záleží pak na tom, zda ze sebe chceš udělat blbce a nechat se ponížit - ale zároveň poradit nebo to budeš zkoušet sám.

V tomto případě mi to tedy tak jasné také nepřijde. Třeba je to jako s ženskýma, když mají svůj týden, nemá cenu to řešit. No a králíci mají asi ty týdny do měsíce čtyři.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...