Jump to content
  • 0

Wybór koloru i zmiana sklepu na inna domenę


campherox

Question

Witam,

Mam dwa pytania:

1) Jeżeli sprzedaje długopisy i do wyboru jest kolor: czarny i niebieski to jak przy dododawaniu produktu określić, aby kupujący wybrał kolor od razu a nie później dzwonić do niego i pytać jaki chce kolor?

 

2) Chciałbym zmienić także domenę. Jak wyeksprtować sklep i przenieść na nową domenę, aby adresy URL się zgadzały?

Edited by campherox (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

1. atrybuty produktu (kombinacje)

 

2. po przeniesieniu na inny serwer (czy samam domene) w ustawieniach panelu Preferencje > SEO wpisujesz nowa i dla pewnosci sprawdzasz jeszcze w bazie danych mySQL (np. przez phpMyAdmin) czy zmienila sie w tabeli ps_shop_url

 

Dziękuję za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie, jak ustawić wysyłkę ponad 200 zł gratis?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

1. atrybuty produktu (kombinacje)

 

2. po przeniesieniu na inny serwer (czy samam domene) w ustawieniach panelu Preferencje > SEO wpisujesz nowa i dla pewnosci sprawdzasz jeszcze w bazie danych mySQL (np. przez phpMyAdmin) czy zmienila sie w tabeli ps_shop_url

 

Jeszcze mam krótkie pytanie odnośnie przeniesienia na inna domenę i inny serwer.

W jakim pliku edytować dane dostępowe do bazy danych? Bo w katalogach nei widzę pliku config.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...